2726
عنوان

برای کسی که دوستتون داره چطور دلبری میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 810 بازدید | 62 پست

اول از همه اطمینان حاصل کن که ۱-مجرد باشه۲-تفاوت سنی‌تون زیاد نباشه۳-آدم درستی باشه(اهل سواستفاده نباشه)

سعی کن شماره موبایلش،آیدی تلگرامش،آیدی اینستاش،ایمیلش یا هرچیز دیگه‌ای که بتونی از اون طریق باهاش در ارتباط باشی پ پیدا کنی...طوری رفتار کن که با بقیه‌ی دخترای اطرافش متفاوت باشی،طوری که نظرشو جلب کنی...سعی کن بهش پیام بدی یا زنگ بزنی به بهونه‌های مختلف اما نه الکی(حتما یه دلیل خوب واسه پیام دادن و زنگ زدنت داشته باش)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظر من مردها تو هر جایگاه و موقعیتی که باشن با هر سلیقه‌ای بیشتر جذب دختر خانومای سنگین و باوقار میشن(البته نظر منه هااااا)

اینو تو رفتارت و ...بهش نشون بده؛در عین حال هم سعی کن همیشه پرانرژی و سرحال و پر از نشاط جلوش ظاهر بشی...به بهونه‌های مختلف ازش سوال بپرس،سر کلاسش اکتیو باش، حتی اگه تونستی درباره مسائل غیر درسی باهاش حرف بزن،کاری کن بهت اعتماد کنه

اول از همه اطمینان حاصل کن که ۱-مجرد باشه۲-تفاوت سنی‌تون زیاد نباشه۳-آدم درستی باشه(اهل سواستفاده نب ...

شماره و اینستاشو دارم ولی اینستاش پرایوته روم نمیشه فالو کنم

مثلا چیکار کنم متفاوت باشم؟

به چه بهونه ای زنگ و... بزنم ( حس میکنم خودشم اینجوری دوس داره یعنی منتظره طرفش برم)

2728
بنظر من مردها تو هر جایگاه و موقعیتی که باشن با هر سلیقه‌ای بیشتر جذب دختر خانومای سنگین و باوقار می ...

تا الان خوب بودم سر کلاسشم اکتیو بودم اما نمیدونم چه جوری ارتباطمو باهاش بیشتر کنم؟

شما خودت چیکار کردی؟ اگه دوس داری تجربتو بگو

شماره و اینستاسو دارم ولی اینستاش پرایوته روم نمیشه فالو کنم مثلا چیکار کنم متفاوت باشم؟ به ...

ببین من موردهای زیادی دیدم از دخترایی که وقتی به یه مرد علاقه مند میشن سعی در خودنمایی و جلب توجه دارن،،غافل از اینکه خودشون متوجه نیستن چقدر رفتارشون زننده و نابجاست و چقدر شان و شخصیت یه خانوم رو پایین میاره و حتی ممکنه در نظر یه مرد مورد تمسخر واقع بشن...بنظرمن ذات آدم اینه که جذب خوبیا میشه،، تو نشون بده که خوبی،مهربونی،قابل اعتمادی،خانواده‌داری،جلف و سبک نیستی،ببین چه رفتارایی توی همکلاسیات و دخترای اطرافشه که ناپسنده و اگه تو اونو تو خودت میبینی سعی کن ترک کنی اون رفتار رو

ببین من موردهای زیادی دیدم از دخترایی که وقتی به یه مرد علاقه مند میشن سعی در خودنمایی و جلب توجه دا ...

رفتارم خوبه

توی برقراری ارتباط و ادامه دادن و... ضعیفم

مثلا الان میدونم جذبم شده اما نمیدونم چیکار کنم که در ارتباط باشیم

استادمه مثلا چه توجه خاصی میتونم بهش بکنم یا محبت معنادار چه جوری بهش برسونم

بیا بگمت واسه استاد

من جلوش تیپ شخصیتی میزنم

اما شوخیای کوچولو میکنم

بعد میگم درسته استاد؟؟

مثلا پیام داد خبری ازت نیست خانم فلانی

گفتم شما فرمودین نیا

گفت من؟

کی؟

منم گفتم اونشب که اومدم دفترتون تو دلتون گفتین

بعد گفت نهههه بیا

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
بیا بگمت واسه استاد من جلوش تیپ شخصیتی میزنم اما شوخیای کوچولو میکنم بعد میگم درسته استاد؟؟ مثلا ...

ممنون گلم

ما اینجور شوخیا باهم نداریم

یعنی فعلا ارتباط خاصی باهاش ندارم

به نظرت چیکار کنم که بخواد باهام ارتباط بگیره؟

البته اینا صرفا کارهای من بوده و لزوما دلیلی بر این نیست که شماهم اونارو تکرار کنی؛دیگه بستگی ب شرایط تون داره

من به لحاظ لباس(مانتو،کیف،کفش...)خیلی به خودم میرسیدم،آرایش اصلا نداشتم فقط رژلب،دختر آروم و درس خونی بودم در عین حال پر از انرژی و نشاط، درس خونی من باعث شده بود مورد توجهش باشم،اینکه میگم متفاوت باش؛بعنوان مثال دخترای کلاس ما ۹۹٪ دوست پسر داشتن و اهل کلی حاشیه...اما من اونطور نبودم و اونم اینو میدونست،، همیشه هم تاکید میکرد که خانوم فلانی شما دختر خیلی خوبی هستین..به بهانه‌های درسی بهش پیام میدادم و خیلی مودبانه تایپ میکردم، کم کم سعی کردم درباره مسائل غیر درسی هم صحبت کنم...ادامه در پست بعد😁

مطمئنی مجرده؟

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2706