2726
عنوان

برای کسی که دوستتون داره چطور دلبری میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 810 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه جور خاصی؟😉

اول شوخی بعد کم کم حرف خصوصی تر و بعدم اوووولالا  

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
2728
استادمه مثلا چه توجه خاصی میتونم بهش بکنم یا محبت معنادار چه جوری بهش برسونم

وای تو رو خدا استادا رو بیخیال شین, همینجوری هوای دخمل ها رو دارن و به ما پسرا نمره کم میدن, دیگه براشون عشوه هم بیاین که فک کنم ما رو بندازن

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........

نگاه کردن خیلیییییییی مهمه... چند ثانیه به صورت معنا دار با نااااز به چشماش خیره شو بعدش سرتو بنداز پایین(طوری که مثلا لپات گل انداخته و قند تو دلت آب شده و از اینطور چیزا دیگه...)آخه شنیدم پسرا از این حالت دخترا خوششون میاد؛؛؛؛ مورد بعدی لبخنده،یه لبخند ملیح و ملایم و شیرین اکثر مواقع داشته باش،به لحاظ ظاهری به لباس و مو و اینطور چیزا هم برس،همیشه بوی ادکلن بده خیلی تاثیر گذاره،صداتو نبر بالا خیلی با آرامش و با کلاس و شیک حرف بزن مثل یه خانوم،بد دهنی نکنی هاااا😂، اگه برات مقدورررره هراز گاهی با اسم کوچیک صداش کن((( اسم هرشخص،برای خودش، زیباترین آواییه که میشنوه)))زیاد آرایش نکن، ساده تر و طبیعی تر باشی بهتره...یه مقداری ناز و ادا و ظرافت قاطی حرکات و رفتارات و حرفات کن...به خدا توکل کن دیگه ایشالله میاد جلو😂

وای تو رو خدا استادا رو بیخیال شین, همینجوری هوای دخمل ها رو دارن و به ما پسرا نمره کم میدن, دیگه بر ...

من نمره نمیخوام خودشو میخوام😅

حالا شما راهنمایی کن استاد شما ک نیست نمره کم بده

نگاه کردن خیلیییییییی مهمه... چند ثانیه به صورت معنا دار با نااااز به چشماش خیره شو بعدش سرتو ب ...

همه ی اینا رو دارم میدونم خوشش میاد دوس دارم بخواد باهام در ارتباط باشه و بیاد جلو نمیدونم چیکار کنم

من نمره نمیخوام خودشو میخوام😅 حالا شما راهنمایی کن استاد شما ک نیست نمره کم بده

استاد من که نیس اما استاد هم جنس من که هست

زیاد برو پیشش, بهانه فرستادن فایل یا پروژه یا تمرین یا هر چیزی که مربوط به درسه, شمارش یا آیدی تل اش رو بگیر,  راجب اون درس خیلی بخون, فراتر از کتاب و خودتو علاقه مند و عاشق اون درس نسون بده, اطلاعات فرا کتابیت رو بالا ببر و بحث مکالمه را باهاش با سطح اطلاعاتی که بدست آوردی باز کن, تا میتونی راجب درسش , منابع جمع کن, فیلم, پروژه, نمونه های قبلی,  تا تو رو یک دانشجوی تاپ بدونه, پیشش که هستی خیلی مودبانه صحبت کن, با نرمش ها و شگرد های زنونه,

تو تلم ازش سوال بپرس و تل ات پر از عکس با ژست های متفاوت باشه البته با حجاب.😁

فقط جان عزیزت مطمن شو حتما مجرد باشه

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........
همه ی اینا رو دارم میدونم خوشش میاد دوس دارم بخواد باهام در ارتباط باشه و بیاد جلو نمیدونم چیکار کنم

میشه بپرسم که چه نسبتی با شما داره؟؟ فامیله یا همکلاسی یا همکار؟؟؟

استاد من که نیس اما استاد هم جنس من که هست زیاد برو پیشش, بهانه فرستادن فایل یا پروژه یا تمرین یا ه ...

الان کلاسا تموم شدن خب 

سر کلاسش تقریبا فعال بودم

الان که دیگه باهاش کلاس ندارم چیکار کنم؟

2706