2726

اگه یکی دوستتون داشته باشه ولی هنوز جلو نیومده

شما هم از اون خوشتون بیاد چطور دلبری میکنید که ترغیب بشه باهاتون ارتباط بیشتری برقرار کنه و کلا جلو بیاد؟

فقط نگید اگه بخواد خودش میاد چون شاید خوشش اومده ولی میخواد مطمئن بشه و... 

دیگه اینکه من نمیخوام مستقیم کاری کنم میخوام ترغیبش کنم خودش جلو بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نگاش کن، لبخند بزن بهش، اشتباهی مثلا زنگ بزن و پیام بده

اینارو انجام دادم البته به جز اشتباهی زنگ زدن که به نظرم درست نیست نتیجه ای که تا الان داشته از حس اون مطمئن شدم اما بقیشو نمیدونم چیکار کنم

تو این شرایط شخصا فقط جفتک میندازم😫😫

😁😁😁

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........

ی همچین موردی بود تو مجردیم.داداش دوستم بود .نخ داد گفتم دوس بشم باهاش فقط دوس پسرم میشه .ب اضافه اینکه ممکنه ب خواهرش بگه ارتباطشو بام قط کنه چون دوس پسر دارم .. باش دوس نشدم ک بیاد بگیرتم ولی نمیدونم چرا نیومد .خاک تو سرم خدای شاید اگه دوس میشدم میگرفتم 😂😂😂

شوهرمو عشقه .خدا بهترینا رو برا همموم میخواد بی شک

میرم پیشش صحبت میکنم یه جور خاص  

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃

والا هر کاری کنی بنظرم ادا میشه ،خیلی خیط هستش

طبیعی باش خودت باش همین

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

معولا یه توجه خاص و یک محبت معنا دار بعد یکدفعه بی محلی میدم, جواب میده😁

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........
منم اینجوری بودم الان خیلی خودمو کنترل میکنم😅

من دقیقا هم باجفتک انداختن ازدواجیدم 

😂😂😂😂😂

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706