2726

قبلش بهش استامینوفن بدم؟ 

قطره ندارم شیاف بذارم قبلش بعد ک میرم واکسن بزنم قطره بخرم؟ شیاف داشتم توی کمدن از چندماه پیش ینی خراب شدن؟ تویخچال نباید باشن؟ ماه هفت هشت ماه پیشن

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من قبلش هیچ کاری نکردم 

خیلی چیزخاصی نیست فقط شب اول حواست بایدبهش باشه هی پاشویش کنی استامینوفن بدی 

یه روزم پاش دردمیگیره نمیتونه راه بره

نگران نباش

چخبرتونه؟؟             چه خبرتونه؟ (بالحن احمدی نژادبخونید)

شیاف باید تو یخچال باشه

قبلش استامینوفن بده حتما

وقتی واکسنو زد ببر پارک بازی کنه تا کمتر لنگ‌بزنه

من دوتا بچه هامو بعد واکسن یک ساعتی بردمشون پارک بازی کردن خیلی خوب بود براشون

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
برا دختر من خییییلی راحت بود شربت موثر تره قبلش نمیدونم شیاف بذاری یا نه اما اگه از تاریخ مصرفش مطمئ ...

شربت دادی شما بجای قطره؟ قبلش بدم بهش؟ چیکار کردی ک دخملت راحت بود توروخدا بگو مرسی

شیاف باید تو یخچال باشه قبلش استامینوفن بده حتما وقتی واکسنو زد ببر پارک بازی کنه تا کمتر لنگ‌بزنه ...

چقدر قبلش استامینوفن بدم، نیمساعت خوبه؟ 

اره انشالله حتنا پارک میبرمش

هیچی نمیخواد بدی چیه ضرر داره،منکه ندادم موقع زدنش ی جیغ کشید ولی اصلا گریه نکرد،من ساعت10صبح واکسن زد تا4عصر عادی بازی میکرد،شد ساعت 5ی پاشو میکشید ب زمین بعد یهو فلج شد البته ی ساعت قبلش استامینوفن دادم،تا24ساعت نمیتونس راه بره بعد درست شد

2706