2703
2553

عکس بی بی

چندروز ازموعدت گذشته؟

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من مدیکورقطرھ چکانی ھالھ انداخت درست بودولی برااطمینان مارک دیگم  بزن مباللللللللکھ  عسیسم

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈
2714

انشالله دامن ھمھ منتظراسبزشھ

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈
 بهت تبریک میگم  دوست عزیزتوروخدابرابی بچه هادعاکن

بخدا خودم بعد 0هارسال منتطرم باور میکنی شوهرم واریکوسل عمل کرد بعدم خودم تو سینه ام توده بود عمل کردم هنوز خودم تو شوک هستم هنوز باورم نشد دیشب کلی دعا کردم به خدا گفت صلاح میدونی بهم بده ....

بعد صبح خواب دیدم یه دختر خیلی خوشگلی دارم 

الان بی بی زدم مثبت در اومد

حتما عزیزدلم انشالله خدا دامن همه منتطرها رو سبز کنه به حق امام حسین

بچه ها بنطرتون این بی بی چک ها درست هستن اخه من هفده زدم منفی بود بعد الان زدم مثبت شد تاریخ عادت هم ...

مال من ی روزبعدموعدھالھ انداخت درست بود

بخدا خودم بعد 0هارسال منتطرم باور میکنی شوهرم واریکوسل عمل کرد بعدم خودم تو سینه ام توده بود عمل کرد ...

دکتر به شوهرم گفت بعد 6 ماه عمل اقدام کن والا ممکنه سخت بچه دار بشیم ولی ما همش مشکل پیش اومد تا الان که شد چهار سال 

2706