2703
2553
عنوان

نامزدم به نامزد سابق پیام داد

1690 بازدید | 101 پست

سلام

با  فردی به نام رامین  با هدف ازدواج  یک سال و نیمه آشنا شدم،این آقا مطلقه هست 

به موضوع طلاقش و علت جدایی شون در دوران عقد، به اندازه ی کافی حساس ام و راجع به زوایای علت جدایی شون تحقیق کردم.

به خاطر وام ازدواجشون و پرداخت قسطایی که  قبلا  رامین برای ناامزدش  حنانه پرداخت کرده،خرد خرد داره قسطا رو از حنانه میگیره.

چند شب پیش بهم گفت  :خرداد شد!خوب شد یادم رفتی برم به دختره هشدار بدم قسطا رو بپردازه هنوز پرداخت نکرده.

به درخواست من اسکرین از چتش با نازمد قبلی اش گذاشت

آخرش دیدم رامین به حنانه نوشته بود:

پرداخت کن ازت شکایت میکنم. شب خوش و من الله توفیق.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

چرا به نامزدش که خواست هشدار بده قسط وام ازدواجشونو

بپردازه اخرش گفت و من الله توفیق!

به نظر شما یعنی یه جورایی منت کشی که برگرده؟

اصلا معنی من الله توفیق اخر حرفش چی میخواد؟!!!

از خود رامین پرسیدم گفت همینطوری گفتم!

اخه ادم همینطووووری حرف میزنه؟!!!!!!

اینم بگم حنانه خودش با یه اقایی دوسته پروفایل اینستاش کلی قلب و عاشقتم هست.

و مطیمنم که رامین دوستش ندارم هییییچ ازش متنفره حتی اسم دختره میاد به هم میریزه داد میزنه میگه اسم زنیکه رو نیار .

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

این الان سناریو بود؟؟؟

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2720

😐😐😐😕😕تهدیدورفتاربدشو ندیدی گیردادی ومن الله توفیق ک معنی خاصی نداره!!

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2714

گیر نده الکی بهش 😟

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

😐

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

دیگه هیچی پیدا نکردی گفتی بزار به این گیر بدم دیگه چه کنم😐

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

اسی جون بدت نیاد ها ولی این اصلا چیز بدی نبود که بخوای فاز تاپیک بزنی

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                
2706