1147
1254
عنوان

نامزدم به نامزد سابق پیام داد

| مشاهده متن کامل بحث + 1597 بازدید | 101 پست
نه عزیزم یکی رو که تهدید میکنن میگن شب خوش،خوش بگذرد،من الله توفیق،باش تا صبح دولتت بدمد،برو خوش باش ...

اینا چیه گفتی😰😰 و من الله توفیق یعنی موفقیت و توفیق انجام  کارها از طرف خداست،یعنی توفیق انجام کار درست از طرف خداست،،یعنی خدا توفیق بده که یه کاری رو درست انجام بدی یا درست رفتار کنی.....در کل یعنی خدا کمکت کنه

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1258
اسی جون بدت نیاد ها ولی این اصلا چیز بدی نبود که بخوای فاز تاپیک بزنی

و من الله توفیق 

چه مواقعی به کار میبرن؟

اصلا واسه چی به کار میبرن؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
1221
چرا به نامزدش که خواست هشدار بده قسط وام ازدواجشونو بپردازه اخرش گفت و من الله توفیق! به نظر شما ی ...

😐😐😐😐😐😐😐😐

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
وجدانا انگار حالت خوب نی،این یه اصطلاحه،بیشترم تودعوا میگنش،منم همیشه تودعوا میگم،یجورایی تومایه ها ...

چه دعوا گری تو!

یه کلام معنی شو خواستم کی گفتم حرف خوبی زده یا بد!

چرا خیلیا اینطورین!فازتون چیه؟!

1226

ببین معنیش اینه که تورو قرآن برگرد باهام ازدواج کن من عاشقتم میمیرم برات

اخه یکی نیست بگه گل من این آقا برگشته بهش گفته پولمو بده یعنی تحقیرش داره میکنه دختررو. تو تحقیرو نمیبینی اون واژه رو میبینی

و من الله توفیق

اینجا نی نی سایت است  "دیار عکس ندیده ها"
اینا چیه گفتی😰😰 و من الله توفیق یعنی موفقیت و توفیق انجام  کارها از طرف خداست،یعنی توفیق انجا ...

معنیه عربیشو میدونم دوست عزیز .یه چیز واضح هست. تو مکالمات تهدید به این معنی هم بکار میبرن. شاید شما ندیدی.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

بکش از گذشته شوهرت بیرون وگرنه ب زودی خسته و دلسردش میکنی 

تااین حد گیر میدی 😑 

شبت شکلاتی عسلم نگفته ک 😶

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
اینا چیه گفتی😰😰 و من الله توفیق یعنی موفقیت و توفیق انجام  کارها از طرف خداست،یعنی توفیق انجا ...

چه عجب !

بین این همه تو حرف حساب زدی بقیه نگرفتن دردم چیه!

مرسی دوستم

خیالم راحت شد  

1220