2726
عنوان

هدیه های عجیب و غریب

| مشاهده متن کامل بحث + 10118 بازدید | 193 پست
بچه بودم سر صف مدرسه برای اینکه شاگرد اول شده بودم بهم نوار کاست سیاحت غرب دادن. تا دوماه خوابم نمیب ...

من يادمه لامصب چي بود

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بار اول بعد از عروسی زندایی شوهرم اومد خونمون . یه بسته کادویی گذاشت رفت . باز کردم دیرم یه جفت جورا ...

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2728
یک عدد شورت هدیه سوغاتی گرفتم از اقوام همسر.  خودم هم یک سال روز معلم برای معلمهام صابون هدیه ...

زمان ما رسم بود صابون لوكس ميبردن

آره. تازه موقع رفتن گفت دیگه بسه گریه نکن شورت قرمز برات خریدم بپوش به شوهرت برس😂😂😂 نگران بابام ب ...

چه ادویه ای؟!

ادویه ماکارونی مرغ پیتزا واقعا فازش نمیدونم چی بود تازه من مجردم هستم تولد هم دورهمی خونه دوست پسرم بود کلا هیچ وقت پول نمیده به کادو تازه اینارم از کارخونه ای که توش کارمیکرده آورده بود

یه کادوی عجیب و البته متفاوت: من عاشق کاغذ کادو های متفاوتم. از کنار لوازم تحریری رو میشم همینطوری ...

چه قشنگگگگگ عاشق این کادو هام

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
یکی از کاربرای اینجا میگفت مادرشوهرم کادو تولد بهم صابون داده😐

وای اگه یه مرد همچین کادویی بگیره باحاله😂😂

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
یکی لز دوستای مامانم میخواست مامانمو از عزا دربیاره بعد از چهلم پدربزرگم برای مامانم شورت قرمز آورد

😂😂😂😂😂حالا چرا شورت اونم قرمز😐

❣❣❣❤خدایا شکرت😍😘برای همه چیزایی ک بهم دادی و ندادی 🙏🙏💜💛💙💝
2706