2737
2734
گفت ک روز ۱۲ سیکلش بوده... فولیکول تا روز ۱۵ وقت داره رشد کنه... منم تنبلی داشتم، حسابی تو این عرصه ...

من تنبلی ندارم تخمدانام سالمن ولی فولیکولام از 13 نمیان بالا البته فقط یه ماه سونو دادما الان شما نیگی تا 15 و 16 وقت داره یعنی سالمم پس نشکلی نیست البته دکترم هم گفت مشکلی نیست

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
عزیزم شما لوله‌ت بسته‌ست ک نشد... باید بری عکس رنگی و لوله‌تو باز کنی بعد دوباره دوره درمانو شروع کن ...

ن عزبزم لوله هام مشکلی نداره ۲ تا بارداری داشتم 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ممکنه دوره پریوداش طولانی باشه و تا روز ۱۶ پریودش هم وقت واسه بزرگ شدن فولی ها بوده باشه..

خب گلم منم پریودام اصن مشخص نبود چند روزه‌ست... ولی دکترم همیشه وسط دوره‌هامو  ۱۵ روزه درنظر میگرفت و بر طبق همون دارو میداد... بعد میگفت فولیکول میتونه روزی یک تا ۲ میلیمتر رشد کنه با آمپول!!

من تنبلی ندارم تخمدانام سالمن ولی فولیکولام از 13 نمیان بالا البته فقط یه ماه سونو دادما الان شما نی ...

آره عزیزم مشکلی نیست. فولیکول تا ۱۵ سیکل وقت داره رشد کنه، و روزی یک تا ۲میلیمتر رشد میکنه معمولاً...

2728
آره عزیزم مشکلی نیست. فولیکول تا ۱۵ سیکل وقت داره رشد کنه، و روزی یک تا ۲میلیمتر رشد میکنه معمولاً.. ...

درواقع چون اسم pco نیومده خیالم راحت دیگه؟پیش شش تا دکتر بردم بازم خیالم راحت نیست😐

ن عزبزم لوله هام مشکلی نداره ۲ تا بارداری داشتم 

خب گلم شاید اخیراً لوله‌هات چسبندگی پیدا کردن و بسته شدن...

چون عفونت‌هایی ک ماها میگیریم باعث بسته شدن لوله‌ها میشه.

درواقع چون اسم pco نیومده خیالم راحت دیگه؟پیش شش تا دکتر بردم بازم خیالم راحت نیست😐

آخی عزیزم😁 آره خیالت راحت باشه... pco نیستی...

تازه pco بودن هم مشکل خاصی نیست با دارو همه‌چی حل میشه.

2738
خب گلم شاید اخیراً لوله‌هات چسبندگی پیدا کردن و بسته شدن... چون عفونت‌هایی ک ماها میگیریم باعث بسته ...

نمدونم عزیزم شاید بارداری قبلیم ۲ و ۳ ماه پیش بود خدا کنه این نباشه دیگه حوصلش ندارم 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
آخی عزیزم😁 آره خیالت راحت باشه... pco نیستی... تازه pco بودن هم مشکل خاصی نیست با دارو همه‌چی حل م ...

Pcoعوارضش حل نشدنیه لعنتی وگرنه ناباروری برای من اهمیتی نداره

خیلی دیره ک اینجوری 😁 آمپولو باید روز ۱۵ یا ۱۶ سیکل بزنه.

من روز ۱۸ سیکلم زدم..همون ماهم باردار شدم..

البته من مشکلی نداشتم واسه کنترل زمان از امپول استفاده کردم..اما چون دوره پریودم طولانی بود روز ۱۸ زدم عزیزم☺

🧡
Pcoعوارضش حل نشدنیه لعنتی وگرنه ناباروری برای من اهمیتی نداره

آره دیگه 😕 قرص نخوریم ی جور مرض میگیریم، قرص بخوریمم ی سری عوارض داره ک ی مرضای دیگه میگیریم... 😕

الان متاسفانه بیشتر خانوما pco هستن. از بس غذاهامون و سبک زندگی کردنامون ناسالم شده... 😞

2706