2733
2734

من روز 12پریودیم فولیکولم12و13داشتم الان دکتر برام امپول hcg نوشته احتمال بار دار شدنم چقدر؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه عکس آمپولتو ببینم

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                
2731

فولیکول ۱۲ و ۱۳ ک بالغ نیست دکترت برات آمپول نوشته!!!

چ دکترای بی فکری هستن واقعاً!!! 🤨

فولیکول بالغ باید سایزش ۱۸ ب بالا باشه تا باردار بشه

زیر ۱۸  تخمکش نابالغه و قابلیت بارور شدنو نداره...

فولیکول ۱۲ و ۱۳ ک بالغ نیست دکترت برات آمپول نوشته!!! چ دکترای بی فکری هستن واقعاً!!! 🤨 فولیکول ب ...

بستگی داره چند روزه باشه سیکلش خب

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2738
فولیکول ۱۲ و ۱۳ ک بالغ نیست دکترت برات آمپول نوشته!!! چ دکترای بی فکری هستن واقعاً!!! 🤨 فولیکول ب ...

عزیزم ممکنه دوره پریوداش طولانی باشه و تا روز ۱۶ پریودش هم وقت واسه بزرگ شدن فولی ها بوده باشه..

🧡

عزیزم بنظرم‌تخمکات برا اینکه آزاد بشن کوچیکن هنوز 

حداقل باید بالای ۱۶ الی ۱۷ بشه

من هر وقت فولیام بالای ۱۶ میشد دکتر hcg  تجویز میکرد

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 

چند سیکلی الان ؟

فولیات ریز بودن واسه روز دوازده 

دفعه بعد در کنار قرص امپول هاش ام جی بزن روزی دو تا از روز شیش تا هشت پری تا فولیات بزرگ شن 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
بستگی داره چند روزه باشه سیکلش خب

گفت ک روز ۱۲ سیکلش بوده... فولیکول تا روز ۱۵ وقت داره رشد کنه... منم تنبلی داشتم، حسابی تو این عرصه حرفه‌ای شدم...

دکتر من روز ۱۲ منو سونو میکرد... اگه فولیکولای نابالغ داشتم اصن آمپول hcg نمیداد. میگفت بالغ نیستن و اگه آزاد هم بشن بارور نمیشن.

خدا بخاد میشه کاری به سایزش نداشته باش من اینماه یه فولیکول ۲۰ و ۱۸ داشتم نشد خیلی دل نبند ک اگه خدا ...

عزیزم شما لوله‌ت بسته‌ست ک نشد... باید بری عکس رنگی و لوله‌تو باز کنی بعد دوباره دوره درمانو شروع کنی 😘😘😘

2706