2733
2734
عنوان

دعوا دعوا

708 بازدید | 35 پست

امشب زنگ زدم شوهرم نگو جاریم تواتاق بوده شوهرم گفت نمیتونم حرف بزنم منم گفتم مگه من غریبم ک نمیتونی و قط کردم بعد پیام داد آخه جاریت اتاق بود گوشیم صداش بلنده ترسیدم عاشقانه حرف بزنی بم بگه زن ذلیل!!!!!

خدایا شکرت.. میشه برای سلامتی پسرکوچولوم و شوهرم صلوات بفرستین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

مردی که با زنش عاشقانه حرف بزنه زن ذلیله؟!؟!

بهش بگو

ذلیل مردیه که به زنش بی‌ابا از اطرافیان اظهار علاقه نمیکنه

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

خب 😑😑😑😑😑

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘

آخه چطوری بش بگم اولا کنارم می‌نشست قربونش صدقم می‌رفت خدا نگذره ازشون اینقدر زن ذلیل گفتن ک دیگه تلفن هم نباید بش بکنم

خدایا شکرت.. میشه برای سلامتی پسرکوچولوم و شوهرم صلوات بفرستین؟
منو شوهرمم دوسنداریم جلو بقیه حرفای عاشقانه بزنیم،بیفتیم سر زبون

اینم دیگه سبک بازیه

نمایشه

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706