2726
عنوان

پز دادن جهاز !

340 بازدید | 10 پست

من یه جهاز خوب بردم خونه شوهرم هر چیزی که لازم بود خریده بودم الحمدلله خودم شخصا مراعات خیلی چیزارو میکردم و بعضی وقتا ارزونترین چیزا رو می‌خریدم کلا مدلم اینجوریه خیلی تو چشم و هم چشمی و لوکس بازی اینا نیستم 

حالا خداروشکر همسرمم اینطوریه ولی....

احمق بی سواد شاید روزیبتواند حقیقت را درک بکند؛ولی احمق با سواد،هرگز نمی تواند حقیقت را بفهمد...!چون خیال می کند دانا است...

Coming soon

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

مادر شوهرت پز جهازتومیده به بقیه؟؟؟؟

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من استکان کمر باریک ایرانی خریدم فامیلمون اومد گفت ایرانیه 😐😐گفتم اره واسه خوشگیش گرفتم😑 و واقعانم واسه قشنگیش گرفتم تاحالا استفاده نکردم😕😕

دانی که چرا راز نهان با تو نگویم؟؟؟طوطی صفتی طاقت اسرار نداری¿¿¿¿¿  

همزمان دو تاپیکو هندل میکنی بانو؟ 😟

نمیدونم چرا با همون سرعتی که مایحتاج زندگیمون داره گرون میشه و به سختی بدست میاد، با همون سرعت فرهنگ و ارزشهامون دارن ارزون میشن و راحت از دستمون میرن.... 😔😒