2726
عنوان

پشم شیشه خطرناکه؟؟؟واس نوزاد؟؟؟

6495 بازدید | 35 پست

مادر شوهرم لحاف تشک بچمو ک هنوز ب دنیا نیومده با پشم شیشه پر کرده .واسه نوزاد خطری داره؟؟؟

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر الرژی ناشته باشه نه چ خطری

هنوز بدنیا نیومده 

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
2728
نه الان تشکای حاضری بیرون همشون داخلشون پشم شیشه هست

اهان ممنون گلم

نه!!!چه ضرری؟بچه من دوسالشه از اول رختخوابش پشم شیشه بود.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
منظورت ازین الیاف شفاف هاست که تو همع لحافا هست؟

اره فک کنم

بچه گرمش میشه عرق میکنه خصوصا الان که تابستونه پنبه خوبه 

غیر عرق کردن ضرر دیگ نداره؟مثلا حساسیت؟

پشم شیشه اصلا خوب نیس... تو تابستون بچه رو داغ میکنه و همش عرق میکنه

آره اینم هست ولی ضرری نداره.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706