1421
1411

خونه مادرشوهرم بودم یه روز شوهرم از بیرون اومد گفت صاحبکار م مارو دعوت کرده خونشون گفته میخام واست گوسفند زمین بزنم عقد کردی..من قیافه م اینجوری شد😐😐😐 بهش گفتم تو مگه چیکارشی واست گوسفند بکشه،داشته مسخرت میکرده،گفت نه من خیلی واسش زحمت کشیدم و کار کردم براش و ... بهش گفتم خب کار که کردی پولشو می‌گرفتی، الا و بلا به زور منو برد خونش ،هرچی گفتم واقعا دوستین میگفت اره ،جونمونو واسه هم میدیم،،،،رفتیم خونش از همون اول یه جو سردی بود،خانم صاحبکارش یه زن چهل و پنج ساله بود و مادرشوهرشم باهاش زندگی میکرد،هیچکس هیچ حرفی نمیزد و خلاصه خیلی جو سنگین بود تا شام،واسه شام هم تدارک انچنانی ندیدن البته همونم دستشون درد نکنه،عیب نمیگیرم  ازشون،ولی شوهرم انچنان میگفت صاحبکارم گوسفند کشته برام،بعد شام دوستش رک برمیگرد بهش میگه فلانی تو چرا اینو گرفتی،باید میرفتی دختر فلانی رو میگرفتی اون دختر پول جمع کنه،دختره چهل سالش بود ،من مات شدم بهش فقط نگاهش کردم،زنش اومد جمع کنه میگفت اقام خیلی شوخه و .... شوهرمم لال هیچی نگفت،رفتیم خونه بهش گفتم تو که اصلا با این دوستت صمیمی نبودی جرا منو کشوندی اونجا،وقتی دوستت اینقدر بی شعوره نباید دست منو می‌گرفتی میبردی خونش که اینجوری مسخرم کنه و .... شوهرمم میگفت دوستم نیت بدی نداره دلش واسم میسوزه فکر میکنه با اون دختره خوشبخت میشدم،اون دختره خیلی زرنگه و... هزار جور تعریف کرد از دختره ...دعوامون شدت گرفت رفت به دوستش گفت چرا پیش زنم اینجوری گفتی زنم اعصابمو خرد کرد....

بچه ها بنظرتون من حق نداشتم ناراحت بشم؟ الان شش ماهه ندیدمش و قراره جدا شیم بعد ماه رمضان،،از غروب همش یاد این داستان میفتم و حرص میخورم،انگار وسواس فکری گرفتم

اگه عشق اینه ...اگه زندگی اینه....ونه دله ره هم سگ برینه🐕💩

شما تو اون شرایط بودین چیکار میکردین،همش الان خودخوری میکنم جرا اینقدر سکوت کردم ،کاش همون موقع وسط مهمونی میزدم بیرون

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

1401

چرا داری جدا میشی؟

حق کاملا با تو بوده که ناراحت بشی

ریپلای میکنی ، فحش میدی ، عقایدت رو به زور تو حلق این و اون فرو میکنی ، آخرش هم میگی منو ریپلای نکن!!! شما کل قوانین منطق و شعور رو به لرزه درآوردی گل من   
به خاطر این مسعله میخاید جدا شید؟

نه ،شوهرم معتاده و دست بزن داره و فحاشه،ابن واسه اول عقدمون بود و اولین حایی بود که باید ازم حمایت میکرد و نکرد

دیگه میخای جداشی فک نکن بهش..

ریحانه هستم☺  احترام هرکسی دست خودشه دوست عزیز اگه اعصاب نداری به هر دلیلی اجازه نمیدم سر من خالی کنی مواظب رفتارت باش دوسندارم به کسی توهینی کنم اومدم نی نی سایت حالم خوب بشه نه اینکه دعوا کنم پس بیا باهم دوست باشیم با تچکر😎🙋

چرا حق داشتی 

من بودم همونجایی ک داشته از زنه تعریف میکرده میکوبیدم دهنش 

ینی جوری میکوبیدم دندوناش خورد شه 😠 

مردک 

به جای اینکه تعریف کنه بگه من انتخابم تو بودیو راضی ام... 

👄💄👠
1394
نه ،شوهرم معتاده و دست بزن داره و فحاشه،ابن واسه اول عقدمون بود و اولین حایی بود که باید ازم حمایت م ...

واي ديونه ايا فكر ميكني ب همچين كسي

روزشماري كن واسه طلاقت

معتاد و دست بزن و... ديگه چي؟!

نه اتفاقا خیلی خونسرد بودی . من بودم اونجا صاحبکارو فحش باران میکردم

عشقم حسین آرزویم کربلاست                                         ‌‌  Allah is watchfull over everything      teacher 
1387
شما تو اون شرایط بودین چیکار میکردین،همش الان خودخوری میکنم جرا اینقدر سکوت کردم ،کاش همون موقع وسط ...

باید جوابشونو محترمانه میدادی

میگفتی اگر اون خانوم خوب بود خودت گرفته بودیش!

زنش هم میگفت شوهرم شوخه؛میگفتی این روزا همه بی ادبی شونو لای شوخی تحویل آدم میدن

ریپلای میکنی ، فحش میدی ، عقایدت رو به زور تو حلق این و اون فرو میکنی ، آخرش هم میگی منو ریپلای نکن!!! شما کل قوانین منطق و شعور رو به لرزه درآوردی گل من   

اره حق ااری

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
خیلی حق داشتی ناراحت شی  ولی واقعا ب خاطر این میخواین از هم جدا شین؟

نه عزیز،بالاتر گفتم،بعد یک سال و نیم عقد مشکلاتمون خیلی ریشه ای و عیر قابل حله ،این موضوع واسع اول عقدمون بود،هیچ وقت ناراحتیش از دلم بیرون نرفت،همش احساس میکنم چه مشکلی داشتم که رفیقش گفت باید اون دخترو میگرفت و شوهرمم سکوت کرد و اخرش از دوستش حمایت کرد که دوستش دلسوزشع

نه ،شوهرم معتاده و دست بزن داره و فحاشه،ابن واسه اول عقدمون بود و اولین حایی بود که باید ازم حمایت م ...

فقط امضات 😂😂😂😂😂😂

1339