2726
من خودمم رفتم دنبال فرزندخوانده،ولی چون یه پسر دارم بهم نوزاد نمیدن،تازه فرزند دائم هم نمیدن،بچه های ...

اره ب عنوان امین موقت بهتون میدن.

خداااااایا شکرررررت  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چندمدت طول کشید از اولین اقدامتون تا گرفتن بچه؟ازنظرمالی چی بنام بچه کردین؟شرایطش چیه

ما چون بچه ۶ ساله س زیاد تو نوبت نبودیم از قبل از عید .الان لازم نیست چیزی ب نامش بزنی یعد از اینکه ۶ ماه ازمایشی تموم شد و خواستن ب امید خدا شناسنامه بدن باید تعهد محضری بدی ک یک سوم اموالت ب بچه برسه آخه این فرشته ارث نمیبرن از پدر و مادرشون .اگرم دوست داشتی میتونی ملکی چیزی ب نامش کنی

خداااااایا شکرررررت  
هفت ساله،گفتن به هیچ عنوان نمیشه

اخه امین موقتم چون ارتباط عاطفی بینتون پیش میاد سخته قبول کردنش .اما اونم اگه تا ۳ سال فک کنم کسی نیاد سراغش شناسنامه شو ب اسم شما میکنن 

خداااااایا شکرررررت  
عزیزم ببخشید یه سوال میپرسم اگه دوست داشتی جواب بده چرا هر چی فرزند خونده میبینم تو اطراف و تلوزیون ...

من شخصا عاشقشون شدم.چون کارای خوبی درحقم کردن که هیچکس دیگه ای نزده بود....اما خیلی بدیایی بهم کردن که ....نگفتنش بهتره

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
چرا مگه زندگیت چشه..اگه دوس نداشتی نگو

بابام مریضه.مامانم ول کرده رفته همه فامیل آزمون توقع داره

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
بیسان جون خودت چن ساله بودی ک فرزند خونده شدی؟  پسر من ک قراره بیاد ۶ ساله س

من روز تولدم.مادر واقعیم میخاس سقطم کنه بعد مامان الآنم رفته بود به دختره گفته بود مورد سقط داشتی بگو بدنیا بیاره تمام هزینه هاشوهم تقبل میکنم و بدنش بما ....

میشه بیشتربرامون توضیح بدی؟ بهتربهشون بگیم یا نگیم؟

اگه می‌دونی اطرافیان بهش نمیگن بهتره نگید

بیسان جون خودت چن ساله بودی ک فرزند خونده شدی؟  پسر من ک قراره بیاد ۶ ساله س

عزیزم 😘 ایشالا به سلامتی.خیلی خوبه

آخه ممکنه بعدا پشیمونی درست بشه ؟

خیلی دلم گرفت . چرا اخه .؟ما ب امید اینکه بتونیم ب ی بچه  ک محبتی  ندیده عشق و محبت و خانواده   بدیم قدم تو این راه گذاشتیم ولی الان با این حرفا...

خداااااایا شکرررررت  
من روز تولدم.مادر واقعیم میخاس سقطم کنه بعد مامان الآنم رفته بود به دختره گفته بود مورد سقط داشتی بگ ...

پس از اول بهزیستی م نبودی .و تو خونه کنار پدر و مادرت بزرگ شدی .

خداااااایا شکرررررت  
2706