2726
عنوان

بچه ها ی لحظه بیاین ی کمک بهم بدین😩😩

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 91 پست
اره همون بوش لعنتی .دیگه شوهرم نمیاد طرفم😂😂😂

😅 همون دیگه من مجردم هر بلایی میخوام سر ریخت و قیافم میارم. همون فک کنم باید بری دکتر شامپو و سرم مو و اینا بگیری

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
😅 همون دیگه من مجردم هر بلایی میخوام سر ریخت و قیافم میارم. همون فک کنم باید بری دکتر شامپو و سرم م ...

اره..رفتم دکتر 300 شامپو و اینچیزا نوشت ولی فعلا اینقد نمیتونم هزینه کنم.

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که از ته زدم خودمو راحت کردم 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2728

میخوامو با پایه بالا سه سال دکلره میکنم تو حموم ماسک الورا میزنم عالیه بیرون حموم سرم مو گاهیم روغن ارگان اخ هم نگفته

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
هيچ شامپو و ماسكي ريزش مو رو  درمان نميكنه فقط سعي كنيد محصولات إيراني خريداري نكنيد كه خودش عا ...

ای بابا😥😥 پ چ کنیم😢

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!

من سه چهار ماه زینک خوردم هم نریخت دیگه هم رشدش زیاد شد واقعا زینک ایرانی هم میگرفتم الان باز اشتهام کم شده چون شیرم میدم خیلی ضعیف شدم میگیرم میخورم روزی یدونه خیلی خوب بود واسه من دیگه نمیدونم

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻
قرص زینک و ب۱بخور هر روز یک عدد همراه غذا و هفته ای ۲ عدد قرص آهن

قرص زینک چند نوع داره درسته؟؟ ک رنگیه؟؟

من سه چهار ماه زینک خوردم هم نریخت دیگه هم رشدش زیاد شد واقعا زینک ایرانی هم میگرفتم الان باز اشتهام ...

عه چ خوب..چند قیمته؟؟

اول بايد عامل ريزش مو تون مشخص بشه

عاملش رنگ بود وگرنه قبلا همچین مشکلی نداشتم از وقتی سوخت اینجوری شده دلم میخاد تقویتشون کنم تا دوباره بلندشن.

2706