2733
2734

کسی ریزش مو داشته ک با شامپو یا ماسکی درمان شده باشه؟؟از محصولی راضی بودین؟؟

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
من اومدم ولی نمیدونم خودمن مشکلم همینه

میبینی تو روخدا هیشکی نیومد حداقل ی فوحش بده😂😂😂

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میبینی تو روخدا هیشکی نیومد حداقل ی فوحش بده😂😂😂

بی ادب😠 واسه چی عصبانی میشی؟

اول برو دکتر پوست و مو. شاید ویتامینای بدنت کمه یا تعادل هورمونات بهم خورده. ولی اگه چیز خاضی نبود آب پیاز بزن به ریشه موهات از هر ریشه 3 تا تار درمیاد

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
بی ادب😠 واسه چی عصبانی میشی؟ اول برو دکتر پوست و مو. شاید ویتامینای بدنت کمه یا تعادل هورمونات بهم ...

عاقا دعبام نکن😔😔 هیشکی نیومد تاپیکم خب😑😣

عاقا دعبام نکن😔😔 هیشکی نیومد تاپیکم خب😑😣

ولی جدی اینکارو بکن. اگه مشکلی تو آزمایش خونت نبود آب پیازو امتحان کن اساسی جواب می گیری

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738
ولی جدی اینکارو بکن. اگه مشکلی تو آزمایش خونت نبود آب پیازو امتحان کن اساسی جواب می گیری

حال این کاراروندارم اخه. ریزش موهام بخاطر رنگه میدونم. با دکلره موهام سوخت با اینکه کوتاه کردم ولی بازم ریزش داره خیلی نیس ولی همونم رومخمه. میخام رویش موهامم زیاد بشه.

حال این کاراروندارم اخه. ریزش موهام بخاطر رنگه میدونم. با دکلره موهام سوخت با اینکه کوتاه کردم ولی ب ...

عزیزم حال اینکارا رو نداری که با دعا زیاد نمیشه بالاخره یه ماسکی یه کرمی یه سرمی باید بزنی دیگه. من ماسکای گیاهی بلدم

عزیزم حال اینکارا رو نداری که با دعا زیاد نمیشه بالاخره یه ماسکی یه کرمی یه سرمی باید بزنی دیگه. من ...

پیاز بزنم سرم نمیسوزه؟؟

پیاز بزنم سرم نمیسوزه؟؟

نه. با رنده یا با آبمیوه گیری آب پیازو بگیر از صافی رد کن که پورش نمونه. یه ذره گلاب توش بریز که بوش زیاد اذیت نکنه. تو حموم بزن و وقت زدن چشماتو ببند. 3-4 دقیقه ماساژ بده آروم. بعد سرتو با یه چیز گرم مثل شال کاموایی یا کلاه سرتو بپوشون. نیم ساعت بعد با آب ولرم و شامپو بشور. یه مقدار وقت گیره ولی عالیه

نه. با رنده یا با آبمیوه گیری آب پیازو بگیر از صافی رد کن که پورش نمونه. یه ذره گلاب توش بریز که بوش ...

هر روز بزنم یا هفته ای؟

هر روز بزنم یا هفته ای؟

اوا!نگفتم؟😮😶 هفته ای یبار یا نهایتا دوبار. اگه ازدواج کردی صب بزن که تا عصری بوش تا حدودی بپره. بدیش بوشه دیگه

اوا!نگفتم؟😮😶 هفته ای یبار یا نهایتا دوبار. اگه ازدواج کردی صب بزن که تا عصری بوش تا حدودی بپره. بد ...

اره همون بوش لعنتی .دیگه شوهرم نمیاد طرفم😂😂😂

2706