1147
1267

حتی موقعی که قول دادین با هم بمونین اگه بفهمین طرف اصلا اصلا اخلاقش به شما نمیخوره کات میکنین؟

اگه طرف تهدید کنه چی؟

و از رحمت خدا نومید نشوید 💙

غلط ميكنه تهديد بكنه قرار نيست كه خودمو بدبخت بكنم وقتي تفاهم ندارم خدافض

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر بارداريم نيست هفت  مرداد روز عروسيمونه   خدا جونم مرسي كه به عشقم رسيدم امسال همسري كنكور داره دعا كنيد قبول بشه كاش همه چي خوب پيش بره  

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1258

من از آدمها خیلی راحت میگذرم 

دختر و پسر 

آشنا و غریب هم نداره

فقط اون قسمت تهدید رو متوجه نشدم

خودِ امام حسینم شب عاشورا گفت هرکی میخواد بره بره  دو دقیقه برقای مملکتو خاموش کنید،مرزا رو باز کنید،بذارید انسانهای آزاده بمونن ما بریم گم شیم      
1274

خب وقتی اخلاقش نمیخوره تمومه دیگه

حتی تو زندگی زناشویی هم اختلاف سلیقه دارن جدا میشن، اینکه دیگه دوستیه

۹۹ درصد تهدیدها هم توخالیه. یه درصد اگه جدی بود ب عنوان مزاحم ب خانواده م معرفی میکنم. هرررچی هم اصرار کرد که به همه میگه دوست پسرم بوده حاشا میکنم

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

من به راحتی هر پسری رد کردم بدون اینکه به دوستی وازدواج واینا برسه اصلا پاش برسه لگدم میزنم وسط پاشون

اگه با نظرم مخالفیدریپلای نکنید نظرم شخصیه وحاوی توهین به هیچکس نیست!
1226
1280