2726
عنوان

خانومیا کسی امسال نمایشگاه قرآن رفته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 74 بازدید | 17 پست

ببین یه چادر خوب میشد با ۲۵۰ تومن خرید... روسری حریراشم ۸۰ تومن بود

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
از قیمتای چادر خبر ندارم می خوام سبک باشه قیمت متوسط چند درمیاید؟

ببین یه جور داشت ۱۱۰ تومن ولی خیلی خیلی بیخود بود...یه قسمتی بود میتونی چادر کهنه تحویل بدی یه چادر نو میدن و یه مقداری ما به التفاوتشو میگیرن ازت

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قیمتاش از بیرون بهتر بود؟

از بیرون که اره ولی در کل یکم گرون بود

تنوعش از پارسال بهتر شده بود

روز اول که دل من به تمنای تو پر زد...چو کبوتر لب بام تو نشستم... تو به من سنگ زدی... من نه رمیدم نه گسستم... باز گفتم که تو صیادی و من آهوی دشتم تا به دام تو درافتم همه جا گشتم و گشتم... یه صلوات واسه حاجت دلم میفرستین❤