1428
1411

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1432

من ارزوم اینه که یه روز یکی یه لگد بزنم وسط لنگ مردای بد وخیانتکارر  دیگه فکرنکنم ارزویی داشته باشم  میشه منم بیام؟

اگه با نظرم مخالفیدریپلای نکنید نظرم شخصیه وحاوی توهین به هیچکس نیست!
1394

عاشق هم بودیم یکم مخالفت بود،یادم نیس چه دعایی،ولی کلاادم بهتره باعقل بدست بیاره تادعاواین چیزا

ارشای عزیزم،نازنین پسرمامان؛😍😍😍😍🤱بابایی آرزوداشت دخترداشته باشیم،روزیکه اومدی توشکم مامان بابایی بازفکرمیکرددختری،اماته دلم میدونستم پسری،روزیکه جنسیتتوفهمیدم گریه کردم،چون منم عاشق دختربودم،امااشکم اشک شوق بود،چون انگارته دلم ارزوم بود۱کپی کوچولوازبابات داشته باشم،بابایی الان باتموم وجودش عاشقته ومیگه فکرنمیکنم اگه دختربودانقدعاشقش میشدم،نفس مامان تاقبل ازتوما فقط نفس میکشیدیم،ارشای عزیزم عزیزترینی،هیچ کس به اندازه توبرام عزیزنیست،باتمام وجودم میپرستمت وروزی هزاربارسربه سجده میذارم،الهی خدااین حال قشنگوسهم دل همه خاله هابکنه😍😍😍😍😍

جدا به خدا میگید شوهر میخوام ?

عزیزاااان اگه معتقدین هرکی بیحجابه بی حیاعه . هرکی تنها زندگی میکنه بی خانوادس , هرکی دوست پسر داشته خرابه , هرکی سگ داره نجسه , هرکی صورتشو عمل کرده دنبال جلب توجهه , لطفا لطفا عاجزانه ازتون خواهش میکنم تو تاپیکای من نیاین 

من کلی دعا کردم هر چهارشنبه رفتم امامزاده صالح کلی نذر کردم ولی نشد درنهایت بعد چند سال دیدم خدا خبرداشته که جورنکرده چون طرفم الان اصلا وضع مالی خوبی نداره هرچند خیلی دوسش داشتم و حاضربودم با همه چیش بسازم

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
1396

دعا اینا نکردیم

عاشق هم بودیم

دوست بودیم چندسال

مطمعن بودم خونواده هامون هم راضین

☺️

بار اول. خاستگاری

بار دوم مستقیم بی هیچ بهونه و کارشکنی و سنگ اندازی بله برون😁😁

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت   راضیم به هر اونچه بخوای  

فأميل بوديم

هميشه حس ميكردم خيلي لاكچريه دلم ميخاست زنش بشم

ولي كار خاصي نكردم خودش اومد خواستگاري گفت اونم از قبل ازم خوشش اومده😍

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
1331