2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
متاسفانه ویتامین c واسا من جوش زیر پوستی اورد

ولی منم پوستم مستعد جوشه باسرم پریم اصلااا جوش نزدم

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
راه حل داری عشقم

راستش من خالمو دیدم پوستش گندمیه  دیدمش پوستش روشن شده بود ازش پرسیدم گفت کرم کنزه استفاده میکنه . حالا من وایسادم ببینم بعد مدتی اثرش چطوره اگه خوب بود میگیرم

راستش من خالمو دیدم پوستش گندمیه  دیدمش پوستش روشن شده بود ازش پرسیدم گفت کرم کنزه استفاده میکن ...

چی هست عزیزم نشنیدم🤔

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
چی هست عزیزم نشنیدم🤔

فک کنم فقط کرم بود . نمیدونم شاید همراه صابونش.

اما خداییش عالی شده بود .خالم میگفت باید شبا ازش استفاده کنی وقتی میزنی 20 دق پوستت شروع ب عرق کردن میکنه 

فک کنم فقط کرم بود . نمیدونم شاید همراه صابونش. اما خداییش عالی شده بود .خالم میگفت باید شبا ازش اس ...

اوکی عزیزمممم  درموردش  پرس و جو میکنم  😍😙

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "

سلام من خودم سرم ویتامین سی درست میکنم خیلی راحت وکم هزینه.وبدون مواد شیمیایی.کاملا با مواد طبیعی 

توی یوتیوب کانال دارم به اسمLayla A

علاوه بر سرم ویتامین سی مواد آرایشی طبیعی دیگه ای هم درست میکنم..مثل کرم روز وشب.پرایمر.انواع تونر وسرم.پاک کندده آرایش وغیره.

اگه دوست دارین مواد طبیعی برای پوستتون استفاده کنید وهزینه زیادی بابت مواد آرایشی شیمیای پرداخت نکنیدحتما به کانال من سر بزنید

راستش من خالمو دیدم پوستش گندمیه  دیدمش پوستش روشن شده بود ازش پرسیدم گفت کرم کنزه استفاده میکن ...

من پوستم لک داشت وحشتناک هرچی دکترم رفتم لیزرم کردم بدتر شد. کنزه زدم خیلی خوب شد نمیدونم ترکیباتش چی هست اما عالی بود اما باید اصلش گیر بیاری تقلبیش هم هست. هیدروکینون نداره چون اگه داشت موقعی که من میزدم میفهمیدم قرمز و خشکی و نازک کنندگی نداره. صابونشم خوبه همراهش بگیرین

2706