2726
الارو محصولاتش لک میاره. دیگه ویتامین سی رو نمیدونم 

واقعا؟

من ضد افتابشو خریدم 😧

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ویتامین سی سینره یا سی گل هم خوبه .من یه مارک به اسم اولیوکس هم خریدم. برای شفاف شدن و از بین بردن لکه های سطحی پوست خوبه. اما باید ضد آفتاب هم استفاده کنی چون پوستتو نازک میکنه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
الارو محصولاتش لک میاره. دیگه ویتامین سی رو نمیدونم 

من از ژل شستشوش و تونرش استفاده میکنم ژلش خیلی برام خوبه نزدیک یک ساله فوق العاده بوده برام

ضدافتابشم داشتم چون این حرف شمارو شنیدم از کسی دیگ نزدم میگن این قضیه فقط برا ضدافتابش

اما ی بار مغازه بودم ی خانومه اومد میانسال پوستش مث اینه صاف و شفاف ضد افتاب الارو میخاست گفتم همیشه از همین میزنید گف اره

من لکه ندارم جای جوشش بخرم یا ن

ویتامین سی کلا برای شفاف و سفیدی پوست خوبه.  میتونی تو نت سرچ کنی.

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2706