2726
عنوان

دعوا😭😭😭

600 بازدید | 57 پست

خیر سرم حلوا درست کردم واسه افطار ریختمش تو بشقاب ماهیتابه رم گذاشتم روش سرد نشه شوهرم خواست مثلا سینی چای رو جابجا کنه فکر کرده زیر ماهیتابه چیزی نیس ماهیتابه رو برداشته ظرف حلوا افتاد زمین منم گفتم واااای گمشو اون طرف نمیخاد کاری کنی تو اونم گفت پدرت گم شه😭😭😭😭😭ازش بدم اومد😭😭😭😭افطارم نکردم اومدم تو اتاقم دارم گریه میکنم😢😭😭😭اونم نشسته داره افطاری میخوره و فیلمشو میبینه😭😭😭😭خدایا منو بکشششش 😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کار شما اشتباه بود کاری همسرتون هم بدتر. .ولی اشکال نداره بلند شو برو دست و صورتتو بشور و افطارتو بکن. بعد اگه اومد لچباهات حرف زد بگو اگه بین من و تو دعوایی بشه حق تداری پای خانواده ی من رو پیش بکشی. البته این موضوع روی شما هم صدق میکنه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2706