2726
عنوان

بیشترین آمار طلاق طی نظر سنجی دخالت خانواده هاست

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 35 پست
به نظرم بستگی به دختر وپسر داره پسر دختر هایی که سنشون کمه معمولا توانایی اداره وایجاد حریم برای خان ...

فقط این نیست

ما تو آشنایان پسر و دختر بالای ۲۵ سال داشتیم

جالبه مادر شوهره پزشک بود

ولی شدیییییدا وابسته به پسرش

انقدررررر دخالت کرد تا دختره قید زندگیش رو زد 

تا روز آخر هم نگذاشت پسرش با دختره برن مشاوره 

می گفت مشاور فقططط پدر و مادر😑😑

ولی زندگی پسر دخترهایی که تو اقواممون زود ازدواج کردند خدا روشکر خوبه

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من ربطی به مداخله گری خانواده نداره طرفین باید شعور داشته باشن و اجازه دخالت ندن. برادر شوهر من اجازه کوچکترین دخالتی نمیده و هر وقت کارشونو به سرانجام رسوندن میان میگن چی کار کردن اما شوهر من از اول تصمیم گیریش خانواده محترمش در جریان کل امور هستن.

آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...
مادرشوهر من خبرمرگش۷۴سالشه.هنوز دخالتاش ادامه داره.یه مشت پسر بچه ننه تربیت کرده.امروز سر اون عفریته ...

چقد ناراحت شدم برات.....شوهرمنم هنوز خانوادشو میزاره رو سرش حلوا حلوا میکنه با اینکه هزاربار غرورشو شکوندن من کلا باهاشون قطع رابطم ۱۰ساله خونشون نرفتم تا ابد هم نمیرم

2728
فقط این نیست ما تو آشنایان پسر و دختر بالای ۲۵ سال داشتیم جالبه مادر شوهره پزشک بود ولی شدیییییدا ...

اون چیزی من گفتم معمولا برای زیر بیست وپنجه ولی بالا بیست وپنجم ممکنه باشه

یک عدد مستر(آقا)هستم
به نظر من ربطی به مداخله گری خانواده نداره طرفین باید شعور داشته باشن و اجازه دخالت ندن. برادر شوهر ...

وای دقت کردین همیشه یه برادرشوهری داریم که از شوهر ما عاقل تره و کارش همیشه جلوتره

سخت نیست برات؟ چندتا بچه داری؟

من دوقلو دارم  چرا سخته شوهرمم اصلا نمیگه بیا بریم  خودش سالی ی بار دو بار میره شاید یواشکی هم بره ولی خبر ندارم  ولی از وقتی نمیبینمشون ارامش بیشتری دارم 

سالی یبار دوبار خوبه.شوهرمن انتظار داره هر هفته بره مامانش هم یه شهر دیگه اس.

سال تحویل که میدونم ۱۰۰%میره  شب یلدا هم۱۰۰% ولی بقیه روزا بره ب من نمیگه منم نمیدونم و نمیتونم قطعی بگم رفته یا نه فقط این دوروز هرسال میره چون مارو تو اون لحظه تنها میزاره میگه من برم خونه مامانم  البته خانوادش خیلی بهش کم لطفی کردنا خودشم خوب میدونه ولی نمیدونم چرا من اگه چیزی بگم بازم اونارو ب من ترجیح میده من بخاطرش خیلی کاراکردم ولی متاسفانه کوره

2706