1265
1267

واین یعنی فقر فرهنگی و عدم اطلاعات کافی زوجین روزی نیست که تاپیکای دخالت خانواده ها اینجا نباشه کاشکی خانواده ها بدونن اینو که نزارین با دخالت هاتون زندگی عزیزانتون از هم پاشیده بشه 

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

کاری به جاری و خواهر شوهر و برادر شوهر و ....ندارم اما این مادرشوهرهایی که70سال سنشونه نمیگن افتاب لب بوم هستیم اینقدر دخالت نکنیم دو روز دیگه میمیریم مدیون میمونیم.مادربزرگ من تا روز اخر باز دخالت میکرد زنعموم هنوز حالالش نکرده

عضویت از تاریخ ۹۲.۴.۲۹ با نام کاربریpeamaneh تایپش همون اول اشتباه ثبت شد دیگه ویرایشش نکردم تا یه روز دیدم بدون‌علت کاربریم ترکیده  
1258

به نظرم بستگی به دختر وپسر داره پسر دختر هایی که سنشون کمه معمولا توانایی اداره وایجاد حریم برای خانواده هاشون ندارن باعث میشه دخالت ها زیاد بشه

خصوصا دختر های بابایی وپسرهای مامانی که زندگی رو نورعلی نور می کنن

یک عدد مستر(آقا)هستم

دخالت مادرشوهرا واقعا معضلی هس توی جامعه  البته مادرشوهرخوب هم هس ولی خییییلی تعدادشون کمه،  مثلا روزی که من میخاسم عقد کنم مادرشوهرم ناراحت بود دلیلش هم این بود ک چرا حلقه پسرش از سه گرم کمتره   واقعا نمیدونم با چ عقلی سر سفره بازم نشستم باید همون موقع میشناختمشون همون موقع باید بلند میشدم همه چیزو بهم میزدم

1274
من شنیده بودم‌ مشکلات جنسی صدر جدوله

فکر نمی کنم به نظرم اینا چیزا رو میگن که ذهن مردم رو از اقتصاد دور کنن 

چون الان واقعا با این اقتصاد زندگی ها سخت شده وزندکی سخت پر از دعواست

یک عدد مستر(آقا)هستم
کاری به جاری و خواهر شوهر و برادر شوهر و ....ندارم اما این مادرشوهرهایی که70سال سنشونه نمیگن افتاب ل ...

مادرشوهر من خبرمرگش۷۴سالشه.هنوز دخالتاش ادامه داره.یه مشت پسر بچه ننه تربیت کرده.امروز سر اون عفریته ودخالتاش باشوهرم دعوا کردیم. به شوهرم گفتم زشته نیم قرن از عمرت میگدره هنوز مامانت برات تصمیم میگیره.اونم به خواهرم پیام داده اگه اینجوری باشه طلاق

فکرکنم درصد زیادیش مربوط به خیانت ونااگاهی جنسی بعد اعتیادبعد دخالت خونواده هاباشه دوستم مشاور طلاقه دیروز این بهم گفت

اگه با نظرم مخالفیدریپلای نکنید نظرم شخصیه وحاوی توهین به هیچکس نیست!
مادرشوهر من خبرمرگش۷۴سالشه.هنوز دخالتاش ادامه داره.یه مشت پسر بچه ننه تربیت کرده.امروز سر اون عفریته ...

شوهرت 50سالشه ماشاالله؟

من مشکوکم به؛ابتلای بیماریمازوخیسم .چون ادمارو باهمه یبدیهایی که بهم کردن بازم   دوست دارم.
1264
به نظرم بستگی به دختر وپسر داره پسر دختر هایی که سنشون کمه معمولا توانایی اداره وایجاد حریم برای خان ...

فقط این نیست

ما تو آشنایان پسر و دختر بالای ۲۵ سال داشتیم

جالبه مادر شوهره پزشک بود

ولی شدیییییدا وابسته به پسرش

انقدررررر دخالت کرد تا دختره قید زندگیش رو زد 

تا روز آخر هم نگذاشت پسرش با دختره برن مشاوره 

می گفت مشاور فقططط پدر و مادر😑😑

ولی زندگی پسر دخترهایی که تو اقواممون زود ازدواج کردند خدا روشکر خوبه

سیل اومده😔 کلی از هموطنانمون رو در کام خودش برده و مصیبت زده کرده😭😭 اون وقت ی عده این وسط مشغول ماهیگیری سیاسی هستن😐😖 عزیز من وسط سیل ماهی میگیری حداقل ماهی درست بگیر نه ماهی عوضی😱😳اونم به تاسی از سلبریتیهای بی سواد و نان به نرخ روز خور😒😒 عزیزم اونا واسه گرفتن اقامت آمریکا ناچارن فحش به کشورشون بدن و به به و چه چه دشمن رو بکنن..من و تو چی ؟؟ صرفا جهت استحضار: ایران: در برف سال ۱۳۵۰(توجه کنید به سالش☺️) که نوکر آمریکا بودیم ۴۰۰۰ ایرانی کشته شدند و ۲۰۰ روستا زیر برف ناپدید شد😔😱 ✅آمریکا: حدود ۲ سال پیش در آمریکا سیل ماریا اتفاق افتاد که باعث تخریب ده‌ها هزار خانه و کشته‌ شدن ۳۰۰۰ آمریکایی و خسارت ۹۱ میلیارد دلاری شد(آمارهای رسمی خیییلی کمتر اعلام کردند ولی بعد فرماندار پروتریکو آمار ۵۰ برابری تلفات رو پذیرفت و بهش اعتراف کرد)😔😱 چین: سال ۱۹۹۸ بر اثر سیل در بخشی از جنوب چین بیش از ۴ هزار نفر جانشان را از دست دادند😔😱 ژاپن: چند ماه قبل (تیر۹۷) بر اثر سیل در ژاپن ۲۰۹ نفر جان خود را از دست دادند😔😱 کانادا: چندماه قبل (تیر۹۷) موج گرما در شهر یک و نیم میلیون نفری مونترئال و استان کبک کانادا ۷۰‌نفر را به کام مرگ کشاند😔😱 نکنه اینا هم جمعه به جمعه مرگ بر این و ان میگن؟؟؟؟🤔😏 اندکی تعقل و تامل🙏 چشم و گوش بسته دنبال حرف سلبریتیهای بی سواد نریم..اونا مجبورن بیچاره ها مجبووور..(یک بند از قانون پذیرش اقامت اثبات وفاداری به آمریکا و مخالفت با ج.ا.ا طی فعالیتهای مجازی هست😏) درکشون کن بد بختها رو که ناچارن به وطن فروشی.. ولی با طنابشون تو چاه نریم...قبلا که چوبش رو خوردیم..😔😕 ❤️❗️خدا در قرآن به کافران و ظالمان لعنت می فرسته و براشون آرزوی مرگ می کنه...ما از خدا بیشتر سرمون میشه نعوذ بالله؟؟❗️❤️

به نظر من ربطی به مداخله گری خانواده نداره طرفین باید شعور داشته باشن و اجازه دخالت ندن. برادر شوهر من اجازه کوچکترین دخالتی نمیده و هر وقت کارشونو به سرانجام رسوندن میان میگن چی کار کردن اما شوهر من از اول تصمیم گیریش خانواده محترمش در جریان کل امور هستن.

آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...
مادرشوهر من خبرمرگش۷۴سالشه.هنوز دخالتاش ادامه داره.یه مشت پسر بچه ننه تربیت کرده.امروز سر اون عفریته ...

چقد ناراحت شدم برات.....شوهرمنم هنوز خانوادشو میزاره رو سرش حلوا حلوا میکنه با اینکه هزاربار غرورشو شکوندن من کلا باهاشون قطع رابطم ۱۰ساله خونشون نرفتم تا ابد هم نمیرم

1252