2726
عنوان

ایا درسته مطرح کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 51 پست
اخه بفکر خودشم بخدا برا من طلا مهم نیست ولی میدونم بابام بهش موقع عروسی میگه ک بخره چون الان طلا اوم ...

اولا که از اول زندگی اینقدر خودتو درگیر مسایل مالی که شوهرت باید حلشون کنه نکن که خودتو پیرمی کنی

دوما اینقدر خودتو دست کم نگیر برای ملاحظه وضعیت مالی همسرت

سوما اگه پدر و مادرت چیزی گفتن مطمین باش به صلاحته 

چهارما نیم ست رو برای عروسی نمی گیرن 

پنجما ببخش اگه نصیحت کردم ولی تجربه ۱۵ ساله زندگی مشترک و دیدن زندگی های دیگه باعثش شد

ششما خوشبخت بشی 

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
حتما خودشم میدونه طلا اومده پایین 

ن نمیدونه همش درگیرخونس یه پنج تومن پول جدا داره ک حالا یکی بهش گفته بهم قرض بده من باخودم گفتم بجا اون بده طلا بخره ک اگه گرون شد هم نفع کنه

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولا که از اول زندگی اینقدر خودتو درگیر مسایل مالی که شوهرت باید حلشون کنه نکن که خودتو پیرمی کنی د ...

خیلی ممنون واسه راهنماییتون عزیزم اما اونم خونه رو برا من داره درست میکنه از اون مرد ها هم نیست ک ازم دریغ کنه اگه من الان بابام گوش کنه و سخت نگیره بعدا دستش باز بشه بهترشو میخره ولی فعلا بابام میگه ن

حالا باباب من میگه طلا نخریا ب شوهرت فشار نیار طلا بندازی همون ترلانی نندازیم همونی😂

منم مامانم همینجوره بابامم دلش نمیخاد بهش سخت بگیره ولی از طرفیم من تک فرزندم حساس تره روم

2728
مامان من مثل باباته😁

خخخخ اخه بابامم مجبورش کرد الان خونه درست کنه معلومم نیست بتونه کامل درست کنه

هیچوقت نگو واسم مهم نیست، خواهرانه بهت میگم، اگه میدونی نامزدت واست کم نمیزاره، بخر اما سبک بردار، اگه میدونی میخواد از زیرش در بره بگو حتما باید بخری، بزار خانوادتم بگن، من نامزد داشتم قرار عقد و.. گذاشتیم، اسم خرید نمیورد، بهش میگفتم بریم خرید عقد الکی بهونه میورد، تا 1 روز بزور بردمش واسه خرید طلا، اونجا فهمیدم اصلا نیت به خرید طلا و خرید عقد نداره، داره وقت تلف میکنه، منم نامزدیمو بهم زدم،البته خب خیلی باهاش مشکل داشتم، آخر سر هم به پدرم گفت اگه من واسش طلا خریدم، عروسی خوب گرفتم بعدش طلاق گرفت چی؟ 🙄

اینم بگم که عروسی هم با ازدواج آسان میخواست بگیره، بعد ماهی 5 میلیون فقط حقوقش بود

ن برای من اهمیت نداره حتی از الان هی تو گوش بابام میخونم ک داره خونه درست میکنه بهش فشار نمیارم سروی ...

نه دیگ اگ خیلی گرونه تهش ی گوشواره و گردن بند و بخر.و اینک تا ی حدی به فکر باش.من خودم از تجربه چنسالم دارم میگم عزیزم.زیادم برا مردا قانع باشی بعد چنسال یادشون میره.همیشه تعادل باش خودتو هیچوقت فراموش نکن.این چیزا بر عهده پسره و خانوادش خودشون باید بدونن تا عید برا عروسشون طلا مهیا کنن.دیگ ی گردن بند و گوشواره ست مگ چقدر میخاد در بیاد که نخرن.اصلا نگو.منم این چیزا رو طبق تجربه از زندگی نزدیکانم بعد چنسال و یسری چیزایی ک خودم بعد چنسال شد برام تجربه بهت گفتم.خوشبخت شی.

خیلی ممنون واسه راهنماییتون عزیزم اما اونم خونه رو برا من داره درست میکنه از اون مرد ها هم نیست ک از ...

میدونم ولی به بهترین مردها هم هیچ اعتباری نیست با این اوضاع امروز جامعه امیدوارم همیشه خوشبخت باشین با هم

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
خخخخ اخه بابامم مجبورش کرد الان خونه درست کنه معلومم نیست بتونه کامل درست کنه

هیچوقت حرف پدرتو 2 نکن، پدرت درست میگه اگه الان کاری انجام داد که هیچ، اگه انجام نداد حالا حالاها انجام نمیده

هیچوقت نگو واسم مهم نیست، خواهرانه بهت میگم، اگه میدونی نامزدت واست کم نمیزاره، بخر اما سبک بردار، ا ...

ن نامزدم ایتطور نیست خداروشکر

میدونم ولی به بهترین مردها هم هیچ اعتباری نیست با این اوضاع امروز جامعه امیدوارم همیشه خوشبخت باشین ...

ممنون عزیزم ایشالا همه خوشبخت باشن

نه دیگ اگ خیلی گرونه تهش ی گوشواره و گردن بند و بخر.و اینک تا ی حدی به فکر باش.من خودم از تجربه چنسا ...

دقیقا حرف شما درسته، بعد چند سال زندگی آدم چیزایی رو یاد میگیره که میگه کاش از اول یکی بود بهم می گفت تا میتونستم بهتر زندگی کنم

نه دیگ اگ خیلی گرونه تهش ی گوشواره و گردن بند و بخر.و اینک تا ی حدی به فکر باش.من خودم از تجربه چنسا ...

خانوادشون هیچی نمیخرن همه چیز باخود پسره پارسالم یه پسراشون ازدواج کرد همه چی خودش خرید فقط اونا نصف هزینه عروسیو دادن تازه اون پسرشون زنش رسم نداشت جهاز بدن مجبور شد وام گرفت خرید

ن گلم برای عید نوروز میخاییم عقد کنیم میگم ینی درسته الان ک خونه هم درست میکنه من اینو بگم؟؟

مبحث خرید طلا رو بهتره بذارین وقتی رسمی شدین(عقد کردین)

از موقع عقد تا عروسی وقت دارین خرید کنین بهتره از الان مطرح نکنین صورت خوشی نداره، خصوصا اینکه شروع به ساخت خونه هم کردن.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2706