2410
2553
عنوان

ایا درسته مطرح کنم؟؟؟

419 بازدید | 51 پست

سلام بچه ها ما عید به امیدخدا قراره عقد کنیم نامزدم تازه شروع کرده به ساخت خونه با مقدار پولی ک تو بانک داره الان که طلا یکم اومده پایین بنظرتون اشکال نداره بهش بگم که الان سرویس طلا رو بخره؟؟سرویس هم گرون نمیخام نیم ست باشه قیمت کم چون چیزیه که اخر باید خرید باهم صمیمی هستیم میتونم بگم اما میترسم ناراحت بشه نظر شما چیه؟؟ینی امکانش هست اگه هم بخریم تا اون موقع ارزون بشه و اصرار من اشتباه بشه؟؟؟

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برای عید فطر میخوان چیزی بیارن؟

ن گلم برای عید نوروز میخاییم عقد کنیم میگم ینی درسته الان ک خونه هم درست میکنه من اینو بگم؟؟

2456
تو این موضوع دخالت نکن اون تصمیم داره بخره بزار هرموقع صلاح میدونه

اخه بفکر خودشم بخدا برا من طلا مهم نیست ولی میدونم بابام بهش موقع عروسی میگه ک بخره چون الان طلا اومده یکم پایین میگم 

2714

من تازه عقد کردم داریم خونه میسازیم.ی پولی داشتیم تو حساب من 

شوهرم گفت طلا بخریم گفتم بجای طلا سرویسمونو بخریم من ک همه چی چندتا چندتا دارم.کلی از پیشنهادم خوشحال شد.

عضو گروه قرمز وزن شروع۱۰۳،۹۰۰❤

طلایی که بعد استفاده نمیشه چی بشه یک مدت بزاری یک موت برش داری چه عجله ای داری برای خریدش بیجاره رو تو قرض ننداز

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
اخه بفکر خودشم بخدا برا من طلا مهم نیست ولی میدونم بابام بهش موقع عروسی میگه ک بخره چون الان طلا اوم ...

حالا صبرکن.فوقش اگ اونموقع نتونس خیلی گرون بود ی سرویس نقره بخر اگ واقعا برات مهم نیس یا ی گردن بند و گوشواره.

نگو.بذار فعلا خونه رو بسازه.دیگ خودشون باید بدونن تا عید یه فکری کنن.

واسه این به این فکر افتادم ک شاید تا اون عید خیلی خیلی گرون تر بشه یا یک درصد احتمال داره ارزون بشه

حالا صبرکن.فوقش اگ اونموقع نتونس خیلی گرون بود ی سرویس نقره بخر اگ واقعا برات مهم نیس یا ی گردن بند ...

ن برای من اهمیت نداره حتی از الان هی تو گوش بابام میخونم ک داره خونه درست میکنه بهش فشار نمیارم سرویس بخام میگه ن تو تک فرزندی من انتظاردارم بخره

اخه بفکر خودشم بخدا برا من طلا مهم نیست ولی میدونم بابام بهش موقع عروسی میگه ک بخره چون الان طلا اوم ...

حالا باباب من میگه طلا نخریا ب شوهرت فشار نیار

طلا بندازی همون ترلانی نندازیم همونی😂

عضو گروه قرمز وزن شروع۱۰۳،۹۰۰❤
2706