1265
1273
عنوان

ایا درسته مطرح کنم؟؟؟

413 بازدید | 51 پست

سلام بچه ها ما عید به امیدخدا قراره عقد کنیم نامزدم تازه شروع کرده به ساخت خونه با مقدار پولی ک تو بانک داره الان که طلا یکم اومده پایین بنظرتون اشکال نداره بهش بگم که الان سرویس طلا رو بخره؟؟سرویس هم گرون نمیخام نیم ست باشه قیمت کم چون چیزیه که اخر باید خرید باهم صمیمی هستیم میتونم بگم اما میترسم ناراحت بشه نظر شما چیه؟؟ینی امکانش هست اگه هم بخریم تا اون موقع ارزون بشه و اصرار من اشتباه بشه؟؟؟

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی
برای عید فطر میخوان چیزی بیارن؟

ن گلم برای عید نوروز میخاییم عقد کنیم میگم ینی درسته الان ک خونه هم درست میکنه من اینو بگم؟؟

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1258
تو این موضوع دخالت نکن اون تصمیم داره بخره بزار هرموقع صلاح میدونه

اخه بفکر خودشم بخدا برا من طلا مهم نیست ولی میدونم بابام بهش موقع عروسی میگه ک بخره چون الان طلا اومده یکم پایین میگم 

من تازه عقد کردم داریم خونه میسازیم.ی پولی داشتیم تو حساب من 

شوهرم گفت طلا بخریم گفتم بجای طلا سرویسمونو بخریم من ک همه چی چندتا چندتا دارم.کلی از پیشنهادم خوشحال شد.

بهترین حس دنیاست عشقت بشه شریک همیشگیه زندگیت❤این حس خوبو برای همتون آرزو میکنم😍😍😍
1221
اخه بفکر خودشم بخدا برا من طلا مهم نیست ولی میدونم بابام بهش موقع عروسی میگه ک بخره چون الان طلا اوم ...

حالا صبرکن.فوقش اگ اونموقع نتونس خیلی گرون بود ی سرویس نقره بخر اگ واقعا برات مهم نیس یا ی گردن بند و گوشواره.

نگو.بذار فعلا خونه رو بسازه.دیگ خودشون باید بدونن تا عید یه فکری کنن.

واسه این به این فکر افتادم ک شاید تا اون عید خیلی خیلی گرون تر بشه یا یک درصد احتمال داره ارزون بشه

حالا صبرکن.فوقش اگ اونموقع نتونس خیلی گرون بود ی سرویس نقره بخر اگ واقعا برات مهم نیس یا ی گردن بند ...

ن برای من اهمیت نداره حتی از الان هی تو گوش بابام میخونم ک داره خونه درست میکنه بهش فشار نمیارم سرویس بخام میگه ن تو تک فرزندی من انتظاردارم بخره

اخه بفکر خودشم بخدا برا من طلا مهم نیست ولی میدونم بابام بهش موقع عروسی میگه ک بخره چون الان طلا اوم ...

حالا باباب من میگه طلا نخریا ب شوهرت فشار نیار

طلا بندازی همون ترلانی نندازیم همونی😂

بهترین حس دنیاست عشقت بشه شریک همیشگیه زندگیت❤این حس خوبو برای همتون آرزو میکنم😍😍😍
1257

اولا که از اول زندگی اینقدر خودتو درگیر مسایل مالی که شوهرت باید حلشون کنه نکن که خودتو پیرمی کنی

دوما اینقدر خودتو دست کم نگیر برای ملاحظه وضعیت مالی همسرت

سوما اگه پدر و مادرت چیزی گفتن مطمین باش به صلاحته 

چهارما نیم ست رو برای عروسی نمی گیرن 

پنجما ببخش اگه نصیحت کردم ولی تجربه ۱۵ ساله زندگی مشترک و دیدن زندگی های دیگه باعثش شد

ششما خوشبخت بشی 

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
حتما خودشم میدونه طلا اومده پایین 

ن نمیدونه همش درگیرخونس یه پنج تومن پول جدا داره ک حالا یکی بهش گفته بهم قرض بده من باخودم گفتم بجا اون بده طلا بخره ک اگه گرون شد هم نفع کنه

اولا که از اول زندگی اینقدر خودتو درگیر مسایل مالی که شوهرت باید حلشون کنه نکن که خودتو پیرمی کنی د ...

خیلی ممنون واسه راهنماییتون عزیزم اما اونم خونه رو برا من داره درست میکنه از اون مرد ها هم نیست ک ازم دریغ کنه اگه من الان بابام گوش کنه و سخت نگیره بعدا دستش باز بشه بهترشو میخره ولی فعلا بابام میگه ن

حالا باباب من میگه طلا نخریا ب شوهرت فشار نیار طلا بندازی همون ترلانی نندازیم همونی😂

منم مامانم همینجوره بابامم دلش نمیخاد بهش سخت بگیره ولی از طرفیم من تک فرزندم حساس تره روم

منم مامانم همینجوره بابامم دلش نمیخاد بهش سخت بگیره ولی از طرفیم من تک فرزندم حساس تره روم

مامان من مثل باباته😁

1280