2703
2553

من وقتی وایمیسم زیرشکمم سمت چپ تیرمیکشه...تا خوابیدم درد نداره...

سونو شدم و گفت چهار هفته هستم...

ولی تو برگه سونوش نوشته ۵ هفته دوروز...

گفت باید چهارهفته دیگه برم تشکیل قلب...

چیکارا کنم قلبش تشکیل بشه من قبلا هم بارداری پوچ داشتم.

راسی من نوار که میزارم نوارم زرد میشه به مرور...ترشحه یا نه

بعد از بارداری پوچ باکلی التماس به خدا و البته باور کردن اینکه معجزه میکنه امید به نی نی دارشدن کردم

تیرکشیدنه سمت چپ نشونه ی دخمله 😍

ماهیچه زیاد بخور و استراحت 

نوارم نذار ، عفونت میاره ، زود به زود خودتو چک کن

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نوار هم نذار واسه چي ميذاري عفونت ميگيري

وای نمیدونسم اخه گفتم شاید شورت کثیف بشه عفونت بگیرم نوار گذاشم که هی عوض کن

بعد از بارداری پوچ باکلی التماس به خدا و البته باور کردن اینکه معجزه میکنه امید به نی نی دارشدن کردم
تیرکشیدنه سمت چپ نشونه ی دخمله 😍 ماهیچه زیاد بخور و استراحت  نوارم نذار ، عفونت میاره ، زود ...

وااای جدی میگیییی دختره؟؟؟؟اخه اینقدر زود معلوم میشه؟؟؟؟؟وای ذوق کردم

وااای جدی میگیییی دختره؟؟؟؟اخه اینقدر زود معلوم میشه؟؟؟؟؟وای ذوق کردم

تیر کشیدن سمت چپ معمولا دختره ، نه برای همه 

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2714
وای نمیدونسم اخه گفتم شاید شورت کثیف بشه عفونت بگیرم نوار گذاشم که هی عوض کن

شورت نپوش كلا

من الان چند ساله نميپوشم 

فقط بيرون

اونم تا ميرسم خونه عوض ميكنم

تو خونه هم يا دامن يا تند تند شلوارامو عوض ميكنم

مباركه عزيزم منم دعا كن

سونو واژينال رفتي؟

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
مباركه عزيزم منم دعا كن سونو واژينال رفتي؟

وای یا امام حسین امروز خونریزی کردم دکتر گفت شیاف نزارم اینقدر زود اگه بخواد سقط میشه😭😭😭😭😭😭دارم میمیرم توروخدا بگو چیکارکنم ...ازم لخته مباد

وای یا امام حسین امروز خونریزی کردم دکتر گفت شیاف نزارم اینقدر زود اگه بخواد سقط میشه😭😭😭😭😭😭دار ...

عزیزم رفتی دکتر؟

بس کن رباب سر به سر غم گذاشتی                            اصلا خیال کن که تو اصغر نداشتی  
وای یا امام حسین امروز خونریزی کردم دکتر گفت شیاف نزارم اینقدر زود اگه بخواد سقط میشه😭😭😭😭😭😭دار ...

عزيزم الان در چه حالي ؟

استراحت كن شياف رو تا صداي قلب نشنوي نميدن بهت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

خب بيا بگو ببينم چيشده همه نگرانتيم،ني ني خوبه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706