2737
2734
عنوان

من یچیز نگفتم توتاپیک قبلی رودلم مونده

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 36 پست
مگه خارجیا قراره بهشت برن😒😲😒

درمورد بصیرت پیتزایی تحقیق کن جالبه ،فقط ما ایرانیا میریم بهشت تازشم اونایی که نمازنمیخونن وموهاشون معلومه روحذف کن وهمینجور پیش برو ببین

❤️لایکم نکن مهربون❤️  
وا  این چه فکریه عزیزم فک میکنی چون اونا موهاشون بازه جعنمین خخخخخ  اونا طبق دینشون اون ...

خخخ

نه عزیزم منم قبلا این فکرو میکردم ولی تو تمام دنیا یه حکم هست نه اینکه بین این ادم و اون ادم فرق بزارن اگه این جور بود که ما قبلا فکر میکردیم هیجوقت اون دختری که تو ازادی کامله تو خوش و بش و... هست نمیومد مسلمون بشه مسیح یهود و....همشون اره دین هستن که پیامبرا که اومدن دین قبلی رو کامل کردن شیعه اسلام اومد مسیح رو کامل کرد ینی کسی که مسیحه باید شیعه بشه و اسلام روی بیاره اون یکی های دیگه کلا هر ادمی اومده یه چیزی بهش اضافه کرده مثلا فک کنم وهابی هستن که میگن اگه هشت تا مسلمون سر ببری میری بهشت این واقعا ینی چی شما قبولش داری؟

ب مادر بزرگم گفتم:تاحالا بابا بزرگ برات گل گرفته          گفت :تمام پیراهن های ک برام خریده گلدار بودن    ب همین سادگی مثبت فکر کنیم    با دلهای پاکتون برای کسایی ک بخاطر جهاز و خونه هنوز نرفتن خونشون دعا کنین و صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درمورد بصیرت پیتزایی تحقیق کن جالبه ،فقط ما ایرانیا میریم بهشت تازشم اونایی که نمازنمیخونن وموهاشون ...

اگه بخوام در مورد اینا صحبت کنم باید یروز کامل بیای پیشم حرف بزنیم

من منظورم به اون خانوم بود که همه اونا رو چون دینشون گفته میرن

وگرنهممکنه یکی کاری کرده باشه که همین که بمیره بره بهشت 😊

در ضمن عزیزم من شمارو ریپلای نکردم 

ب مادر بزرگم گفتم:تاحالا بابا بزرگ برات گل گرفته          گفت :تمام پیراهن های ک برام خریده گلدار بودن    ب همین سادگی مثبت فکر کنیم    با دلهای پاکتون برای کسایی ک بخاطر جهاز و خونه هنوز نرفتن خونشون دعا کنین و صلوات بفرستین
2731
درمورد بصیرت پیتزایی تحقیق کن جالبه ،فقط ما ایرانیا میریم بهشت تازشم اونایی که نمازنمیخونن وموهاشون ...

واقعا فقط ما میریم بهشت😏😳

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔

خوبه دین و آدم خودش انتخاب کنه وتحقیق کنه 

نه که فقط ارث ببره و نا آگاهانه باشه 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
چرا🤔 وقتی میتونیتیم یه دین راحت تر داشته باشبم تازه بعدشم بهشت بریم بد بود  الان باید کلی سخ ...

شما اگه با خواندن و شنیدن صدای قرآن دلت آروم بگیره شاید دیگه نگی ی دین راحتتر،دین ما هم خوبه ب نظرم محدودیت نداره،راحت هم هست