2410
2553
عنوان

من یچیز نگفتم توتاپیک قبلی رودلم مونده

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 36 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم والا ،ولی من خدارو شکر میکنم مسلمانم

چرا🤔

وقتی میتونیتیم یه دین راحت تر داشته باشبم تازه بعدشم بهشت بریم بد بود 

الان باید کلی سختی بکشیم برای بهشت رفتن

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
2456

درسته ک دین و مذهب الان برمبنای جغرافیا شده ولی اینکه واقعا اون مذهب رو قبول داشته باشی مهمه مثلا همین ایران خیلی ها درظاهر مسلمونن ولی حتی نمیدونن چندتا امام داریم یا شهادت و تولدشون چ وقتیه

یا مثلا فقط درمورد امام حسین میدونن چون مانور بیشتری دادن

مهم اینه اگ قراره با این دین به سرچشمه اصلی برسی شناخت کامل داشته باشی ازش

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
خیلی خوبه که رضایت دارین

منم همیشه فک میکنم 

این دینی که ما داریم اجباریه اکه تو امریوهگا بودیم هرگز مسلمون نمیشدیم

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
2714

بله احتمالا همینطوره....

و من شخصا این رو از بخت مساعد و نیک روزی خودم میدونم که در کشور و خانواده ی مسلمان و شیعه به دنیا آمده ام. 

اینکه همش گفته میشه خدایا این همه کشور جرا تو ایران دنیا اومدیم! من شخصا فقط از لحاظ همین شیعه و مسلمون به دنیا اومدن، بسیار راضی ام از شرایطم.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
چرا🤔 وقتی میتونیتیم یه دین راحت تر داشته باشبم تازه بعدشم بهشت بریم بد بود  الان باید کلی سخ ...

مگه خارجیا قراره بهشت برن😒😲😒

ب مادر بزرگم گفتم:تاحالا بابا بزرگ برات گل گرفته          گفت :تمام پیراهن های ک برام خریده گلدار بودن    ب همین سادگی مثبت فکر کنیم    با دلهای پاکتون برای کسایی ک بخاطر جهاز و خونه هنوز نرفتن خونشون دعا کنین و صلوات بفرستین

ببین هرکی با توجه به بهترین دینی که واسش خوبه واسه رشد روحیش درمنطقه جغرافیای خاصی متولد میشه

مثلا بهترین دین واسه منو شما همین اسلام بوده باتوجه به تمامی شرایطی که  داریم 

حرف من نیست حرف یه پژوهشکده معنوی در هند هست

هرچیز که در جستن آنی ....آنی
مگه خارجیا قراره بهشت برن😒😲😒

وا 

این چه فکریه عزیزم فک میکنی چون اونا موهاشون بازه جعنمین خخخخخ 

اونا طبق دینشون اون جورن😂😂😂😂

ینی نماز نخونن بهشتین روزه نگیرن بهشتین خخخخ 

فک میکنی چون بی حجابن و نماز روزه ندارن جهننین😂😂😂

2706