1265
1273

شوهرم یه مدت کار خوبی نداشت تا با اسرار من رفت سر کار الان که رفته مادرش همش سوءاستفاده میکنه قبلا میگفتم شوهرم بره سرکار میگفت نه بچه های من نمیتونن کارسخت کنن حالا جالبش اینه بچه هاش از بچگی دارن کار میکنن واصلا بچگی نکردن واینکه الان که رفته همش میگه سرکارت اینو داره برام بیار اونو بیار همش ناله میزنه پول نداریم خوب ندارن من چیکار کنم شوهرمم ادمی خنگ که اصلا تعادل اخلاقی نداره یه بار خوبه یبار بده منم دیگه خسته شدم چیکارکنم شوهرم ادم بشه 

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

1279
تعادل باید رعایت بشه اگه مادرش نداره.اگه داره که کار بدی میکنه

اخه خودمون مستاجریم جالبش اینه مادرش میگه اگه بچه ای به مادرش کمک کنه خدا بهش میده این حرفا رو به شوهرم میگه اینم خنگه باور میکنه

عزیزم بدون پول که نمیشه زندگی کرد محترمانه به مادر شوهرت بگو تو زندگی تون دخالت نکنن

بخدا چند ماه مشکل داشتم کارم به طلاق کشید همین مادرش بهم گفت طلاق بگیر همش حس میکنم شوهرمو دعا کردن 

1274
خدا این مردای بی فکرو هدایت کنه😕 آروم باش گلم با لجبازیو نصیحت کردنش کار بجایی نمی‌بری  با ی ...

خودش نمیاد مطمئنم اخلاقشون مثل پدرشونه نفهم بی ادب  بی بزرگتر حتی چندین بار به باباشم فوش.داده 

خودش نمیاد مطمئنم اخلاقشون مثل پدرشونه نفهم بی ادب  بی بزرگتر حتی چندین بار به باباشم فوش.داده& ...

اه از دست مردهای خنگ .شوهر منم بزور ازش میکنن .نمیخواد بده .اینقدر مینالن

بهش بگو مادرت تو رو بخاطر پولهات دوست داره

عزیزم روابط رو با مادر شوهرت کمتر کن دوری و دوستی

من یه مدت هرروز رفتم یه.مدت اصلا نرفتم اخه شوهرم هرروز میره اونجا اونم همش گوششو اینطوری پر میکنه همش.خودشو میزنه به گدایی جالبه روز خاستگاری صدا از دیوار درمیومد از این در نموند هر جا بره جا نمازش باهاشه ولی منو اینطوری عذاب میدن 

1257
عزیزم با شوهرت صحبت کن با حرف زدن های مکرر متقاعدش کن

اصلا نمیفهمن هرچی بگم چند ثانیه بعد فراموش میکنه دهن بینه گاو داره بعد میخوایم خونمونو عوض کنیم میگه پول ندارم میگم. بفروش میگه نه نمیفروشم 

اه از دست مردهای خنگ .شوهر منم بزور ازش میکنن .نمیخواد بده .اینقدر مینالن بهش بگو مادرت تو رو بخاطر ...

باور نمیکنه از بس که میگه فلانی بچش بهش میرسه فلانی ال کرد فلانی بل کرد خجالت نمیکشه همیشه پیش من ناله میزنه 

اولا اجازه دخالت نده به مادرشوهرت .واصلااا نزار شوهرت تنها بره اونجا.بعد یه مدت چیزی نگو و غر نزن ولی شروع کن رو مخ شوهرت کار کردن که ادم تو این مملکت باید پیشرفت کنه مستاجریم باید تلاش کنیم خونه بگیریم پس انداز کنیم برای اینده بچه هامون مثال بزن از دور و وریا که قدر جوونی و درامد شون و ندونستن ولخرجی کردن الان پشیمونن.بعد با یه ترفندی از این وام های خونگی قرعه کشی چیزی بگیر که هم پولتون کم کم پس انداز شه هم نتونه بده دست مادرش.به مادرشوهرتم جلوی شوهرت خیلی احترام بزار ولی وقتی شوهرت نبود جوابشو بده و گله کن که وضع تون خوب نیست انقدر توقع نداشته باشن!

-جاناا..    -بله؟؟    -به غم نشانده ای دل مارا..!      -خوب کردم..😏
خودش نمیاد مطمئنم اخلاقشون مثل پدرشونه نفهم بی ادب  بی بزرگتر حتی چندین بار به باباشم فوش.داده& ...

ای بابا متاسفم...

خدا آن شاالله اخلاقای بدشو بگیره و عشقتونو زیاد کنه به حق این روزو شبا🙏

اولا اجازه دخالت نده به مادرشوهرت .واصلااا نزار شوهرت تنها بره اونجا.بعد یه مدت چیزی نگو و غر نزن ول ...

قرعه کشی که پیش خانوادش میزاره وقتی هم برنده شیم ازش میگیرن اینم لال هیچی نمیگه ننش هم که تا ناله کنم خودشو میزنه به اون راه خوش بیشتر میگه همه الان بی پولن 

1252