2733
2734
عنوان

فکر کنم دوباره باید ی بی بی چک حروم کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 59 پست
عزیزم منم ماهی که باردار شدم فک میکردم دارم بی بی حروم میکنم ولی مثبت بود ان شالله شما هم مثل من باش ...

آخه من کمر درد دارم ، زیر دلمم ی جوراییه .درد داره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخرین بار اسفند خریدم ۵ت بود تهران.شهرستان ۲ت بود ک ۵تا از اونجا خریدم و همنممممممش رو سر بارداری خا ...

ایشالا😂😂😂

بازم خوبه قیمتش

من چون ازین چیزا سر در نمیارم هنوز لازمم نشده فک میکردم باید گرون باشه یه بار مال یکیو تو خونش دیدم روش قیمت زده بود ۲۷۰۰۰ من فکر میکردم به تومنه

گفتم چه گرون 

چه نی نی سایتیا پولدارن😂😂ماهی هفت هشتا میخرن

تازه فهمیدم انگار به ریال بوده😐

💏"You & me 💕make a wonderful "We
آخه من کمر درد دارم ، زیر دلمم ی جوراییه .درد داره.

من هفت ماه با دارو اقدام کردم شش ماه روزی که میزدم متفی میشد پری میومد چقدر بهم میریختم..انشالله اگه اسن ماهم نبودی ماه بعد چشمت روشن بشه

دردم از یارست و درمان نیز هم
2738
عقب انداختی؟ بی بی مثبت شده؟

بله امروز صبح زدم هاله انداخت.میخوام بازم تست کنم.اخه لکه بینی هم دارم گاهی میترسم میگم زود برم دکتر شیاف بده گاهی هم میگم خب همه جا نوشته روزهای اول لکه بینی عادیه

خداحافظ نی نی سایت.حداقل دوماه برم از وقتم استفاده مفید بکنم
چجوری متن یکی دیگه رو ریپلای کردی اما واسه من نشون میده تو اعلانات🤔

متن شما رو ریپلای زدم خب😂😂😂گفتی۲۵۰۰ من گفتم پارسال ۵تومن بود الان چه ارزون شده😂😂😂

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
2706