1147
1254
عنوان

فکر کنم دوباره باید ی بی بی چک حروم کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 59 پست
چرا ۱۴سیکلت اقدام نمیکنی که احتمال بارداریت بره بالا؟

ماهای قبل طبق تاریخ اقدام کردم ولی جالبه این ماه اصن نفهمیدم چی شد روزای اقدام خیلی پرت بود اصلا فکر نمیکنم باردار باشم ولی دو سه ماه بود خیلی منظم شده بود سیکلم حتی راس ساعت بود از اینکه باز بی نظم بشه بدم میاد. 

عشق مامان ، میدونم به همین زودیا میای پیشم   

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

دو تومنه😐✌🏻 فدای سرت شوخی کردم ایشالا این دفعه مثبت باشه😊😊

آخرین بار اسفند خریدم ۵ت بود تهران.شهرستان ۲ت بود ک ۵تا از اونجا خریدم و همنممممممش رو سر بارداری خارج رحمیم حروم کردم تا اون کرمی ک بهت میفته موقع بی بی چک داشتن تو خونه از سرم بیفته...الانم ندارم و رآآاحت...البته ۱۷باید بشم...دعا کنید مقاومت کنم و نرم بخرم  

لعنت ب گوجه درسته با نمک دونه درشت...لعنت ب لیمو شیرین...  چون تو رو یادم میارن...مسافر بهشتم...هنوزم ب یادتم...برام صلوات بفرستید زودتر خدا بهم باز ی فرشته بده
1279
عزیزم منم ماهی که باردار شدم فک میکردم دارم بی بی حروم میکنم ولی مثبت بود ان شالله شما هم مثل من باش ...

ای جان خدا حفظش کنه . ان شاءالله. 

دیدن منفی زجر آوره    

خ زجر آوره...من ک حال روح و روانم ب هممممم میریخت اسسسساسی...

لعنت ب گوجه درسته با نمک دونه درشت...لعنت ب لیمو شیرین...  چون تو رو یادم میارن...مسافر بهشتم...هنوزم ب یادتم...برام صلوات بفرستید زودتر خدا بهم باز ی فرشته بده
ماهای قبل طبق تاریخ اقدام کردم ولی جالبه این ماه اصن نفهمیدم چی شد روزای اقدام خیلی پرت بود اصلا فکر ...

منم پریم عقبوجلو میزد مامانم میگفت رحم دنبال نطفه میگرده😂😂😂بنده خدا قدیمیه دیگه...جالبه بدونی دقیقا توهمین عقبوجلو زدن زمان پریم فهمیدم باردارم

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایاشکرت🌸😍پسر گلم منتظرتیم👶😍😍
1221
عزیزم منم ماهی که باردار شدم فک میکردم دارم بی بی حروم میکنم ولی مثبت بود ان شالله شما هم مثل من باش ...

آخه من کمر درد دارم ، زیر دلمم ی جوراییه .درد داره.

آخرین بار اسفند خریدم ۵ت بود تهران.شهرستان ۲ت بود ک ۵تا از اونجا خریدم و همنممممممش رو سر بارداری خا ...

ایشالا😂😂😂

بازم خوبه قیمتش

من چون ازین چیزا سر در نمیارم هنوز لازمم نشده فک میکردم باید گرون باشه یه بار مال یکیو تو خونش دیدم روش قیمت زده بود ۲۷۰۰۰ من فکر میکردم به تومنه

گفتم چه گرون 

چه نی نی سایتیا پولدارن😂😂ماهی هفت هشتا میخرن

تازه فهمیدم انگار به ریال بوده😐

سایه ات از سَرِ ما کم نشود حضرتِ یار (:💕
1226
آخه من کمر درد دارم ، زیر دلمم ی جوراییه .درد داره.

من هفت ماه با دارو اقدام کردم شش ماه روزی که میزدم متفی میشد پری میومد چقدر بهم میریختم..انشالله اگه اسن ماهم نبودی ماه بعد چشمت روشن بشه

ای خدا بازم خودت هوای ما رو داشته باش..
من چندساله کارمه هرماه چند تا بیبی حروم میکنم  اینقدر بی بی خریدم که نگو 🤦‍♀️😔😫

امیدوارم هر چی زودتر ی مثبت خوشگلشو ببینی

عقب انداختی؟ بی بی مثبت شده؟

بله امروز صبح زدم هاله انداخت.میخوام بازم تست کنم.اخه لکه بینی هم دارم گاهی میترسم میگم زود برم دکتر شیاف بده گاهی هم میگم خب همه جا نوشته روزهای اول لکه بینی عادیه

خداحافظ نی نی سایت.حداقل دوماه برم از وقتم استفاده مفید بکنم
میگم من فردا برم آز خون بدم ،جوابش میره تا سه شنبه؟؟😢

جوابش یک ساعته حاضره عزیزم...

1241