2410
2553
گلم روان درمان کمکت می‌کنه کلاسهای یوگا عالیه  سعی کن یه موقع هوایی به افکارت استپ بدی و اجاز ...

ممنون عزیزم مطالب خیلی خوبی رو گفتی حتما انجام میدم😙😙😙😙😙😙

ممنون عزیزم مطالب خیلی خوبی رو گفتی حتما انجام میدم😙😙😙😙😙😙

فدات موفق باشی 

عزیزم لذت ببر از بقیه زندگیت ...

دنیااااااا هییییییچ اررررززززششششش غم.مممم خورددددن نددداره نداره نداره ... یه وقتی متوجهش میشی که فقط حسرت از دست دادن بهترین روزات برات مونده و بس... 

بگذر بخند ببخش ....

شاد و راضی باشی همیشه...

التماس دعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
چه مدت طول کشید خوب شد ؟ منم پسرم تیک های خیلی شدید گرفته

شماچیکارکردیدبرای تیک پسرتون؟

من هم بخاطرتیک دخترم دارم دیونه میشم

خیلی توخونه ارامش برقرارکردم امادخترم تیک گرفته

خواهش میکنم بگیدچیکارکردید

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
شماچیکارکردیدبرای تیک پسرتون؟ من هم بخاطرتیک دخترم دارم دیونه میشم خیلی توخونه ارامش برقرارکردم ام ...

من بردم روانپزشک کودکان ، پیش چندتا دکتر روانپزشک بردم پیش دکتر مغزواعصابم بردم چون میترسیدم مشکل دیگه ای داشته باشه، اما نوارمغزش سالم بود ،الانم دارو میخوره اما همچنان تیک داره.تیک دخترشما چیه؟

2714
شماچیکارکردیدبرای تیک پسرتون؟ من هم بخاطرتیک دخترم دارم دیونه میشم خیلی توخونه ارامش برقرارکردم ام ...

بیشتر ارثی هس

منم دخترم گرفت سه سالگیش تقریبا 

از ترس بود بنظرم

همش باهاش بازی میکردم خیلی میخندوندمش

صورتش با گلاب میشستم گلاب میدادم پنج دقیقه یا هرچقدر میتونه بو کنه

ببین شاید دخترت ترسیده

عرق بهارنارنج و عرق گل گاو زبان با عسل از هر کدوم مساوی یه فنجون روزی میدادم بخوره

❤خداجوون اگه تو بخوای میشه❤ بخواه برای من آنچه را که دِلَم میخواهد ان‌شاالله🤲
من بردم روانپزشک کودکان ، پیش چندتا دکتر روانپزشک بردم پیش دکتر مغزواعصابم بردم چون میترسیدم مشکل دی ...

ببین بالا نوشتم شاید بدردت بخوره

ببین بالا نوشتم شاید بدردت بخوره

ممنونم اما ما تو خانواده اصلا تیک نداریم، دکترا هم اتفاقا هرجا میبرم میگن تیک ارثی هست از طرفی تیک پسرم هم صوت هم حرکت شدید هم هست طوری که خودش گریه میکنه میگه تیک دوست ندارم داشته باشم‌

پسر منم ترسید ی شوکی بهش وارد شد تقریبا یکی دوماه بعد اون تیک گرفت 

آره دختر منم ترسید اینجوری شد

اینایی که گفتم هر روز انجام بده

یجوری ترس از سرش بنداز زودتر خوب میشه

من آخرش به دخترم گفتم سعی کن دیگع پلک نزنی یعنی خودش خواست که انجام نده و تونست 

خنده خیلی میتونه کمکش کنه مثلا غلغلک بده بزار الکی بخنده

2706