1147
1292
عنوان

به جای عیب گذاشتن روی خودتون از ویژگی های+تون بگین💜

| مشاهده متن کامل بحث + 532 بازدید | 107 پست

غیر حسود،غیر فضول،عصبی تا حدودی،بسیار مهربون جانی و مالی که این اخلاق خودمم نابود کرده،بسیار دلسوز،تنوع طلب و خیلی به خودم میرسم،تقریبا ولخرج،زندگی رو سخت میگیرم چون اهدافم همیشه بزرگن،آرایشگر حرفه ای مخصوصا رنگ و مش،حرص زیاد میخورم چون عاشق پسرامم و حساس،آشپزی خوشمزه،کیک هم همه میگن عالی درست میکنی،مرتب و منظم و وسواس تمیزی،خردادی هم هستم،نمیدونم آدم خوبی ام یا بد،ولی همیشه۹۹درصد مردم جذبم میشن،میگن خوشگل و بانمک و جذابی،میگن دیگه،و همیشه خنده رو،مستقل،و خیلی زحمتکش

😆😆فدات عزیزم اخه باید یه فکری به حال این اخلاقم که اجتماعی نیستم بکنم خیلیم سعی میکنم ولی بازم به ...

خب به منم میگن مظلومی

فک کن بدترین فحش من تو دعوا چیه؟!!

بی ادب😂😂 بی تربیت😂😂

بیخیال ما اینهمه ویژگی مثبت داریم

چرا به اون یذره نکته منفی توجه کنیم؟

اگه توجهمون به خوبیامون باشه اونا پیشرفت میکنن و ما خیلی خیلی بهتر از قبل میشیم 😍

نی نی سایت بهم کمک کرده بهتر از پس خودم بر بیام💪

طالب آرامش و عشق💜

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

تاپیک خوبی داری برای کسانی که خودشونو میشناسن یا با خوندن تاپیکت به خودشون و ویڑگیهاشون شاید فکر کنن ...

سپاس عزیز دل🍀

لطف داری💕

ممنونم توی تاپیکم شرکت کردی و برامون انرژی مثبت به جا گذاشتی😍

طالب آرامش و عشق💜
1291
سرم تو کار خودمه به حرف مردم اهمیت نمیدم واسه خودم زندگی میکنم خوش سلیقه ام هستم 

کسی که سرش توی کار خودشه یعنی مفهموم زندگیو میدونه و انرژیشو برای پیشرفت خودش صرف میکنه👌👌

احسنت مهتاب جان🌹😊

طالب آرامش و عشق💜

اما واقعیت اینه که ،پیشرفت واسه آدمهای بده،باید قصی القلب و ظالم و بی مروت باشی تا خیلی پیشرفت کنی،ماها دلسوزا به جایی نمیرسیم،اما خودمونم نمیتونم تغییر بدیم

خصوصیت مثبت که بکارم بیاد ندارم.تمام.

اوا!!!

خیلی حرف بدی بوداااااا 

پس اون فرشته تو پروفایلت چی میگه؟😁

نکنه شیطونی کار خوب به کارت نمیاد😆

طالب آرامش و عشق💜

نترسم و با این که دخترم میتونم پشتیبانه خوبی برای کسی بشم...مهربون هم میشه گفت هستم...

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و همچنین به قانون جذب هم ایمان دارم.            از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید    من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید  
1320
اما واقعیت اینه که ،پیشرفت واسه آدمهای بده،باید قصی القلب و ظالم و بی مروت باشی تا خیلی پیشرفت کنی،م ...

من که هر وقت خودمو از پنجره ویژگی های مثبت نگاه کردم چند هفته بعد شاهد پیشرفت خودم از هر جهت بودم!

بله اگه من خودمو نشناسم و به خودم آگاه نباشم قطعا به جایی هم نخواهم رسید.

حرفتون کاملا درسته عزیزم

طالب آرامش و عشق💜
صادق بودنم... مهربونم هستم...مودبم...باسوادم اصن از خودم راضی نیستم...

اصن از خودم راضی نیستم 😬😒😒😒

همین راستگویی که میگین خودش یه دنیاست خانوم جون!!!

دیگه شما ادب و سوادم کنارش دارید

والا خیلیم خوبی 😁

مشکلت اینه تاحالا نخواستی خودتو خوب ببینی

همیشه دیگران خوب بودن برات یا اونقدر به بدیات فکر کردی که اونا همه فکرتو گرفتن......

طالب آرامش و عشق💜
پس حسابی خوش قلب هستین💖😍 تو این دوره زمونه کسی دلش حتی به حال خودشم نمیسوزه انقدر که قلبا سخت شده ...

اره بخدا. کارشون فقط دل شکستن و اذیت کردنه

اِنْ أَدْخَلْتَنِی النَّارَأَعْلَمْتُ أَهْلَهَا أَنِّی أُحِبُّكَاگر در آتشم اندازیبه اهالی آنجا خواهم گفتکه دوستت دارم ...
1288
من که هر وقت خودمو از پنجره ویژگی های مثبت نگاه کردم چند هفته بعد شاهد پیشرفت خودم از هر جهت بودم! ...

هر کسی رو دیدم که بی قید و بند و بی عاطفه بودن،واقعا خوشبخت شدن،فقط به خودشون فکر کردن نه خانواده ،نه هیچی،راحتن دیگه،به هیچ کس محبت نمیکنن،نه مالی نه معنوی،فقط بدست میارن هر چیزی میخوان،مسخره میدونن،دلسوزی و کمک به همنوع و دلسوزی،میرن جلو فقط 

1290