1428
1411
عنوان

به جای عیب گذاشتن روی خودتون از ویژگی های+تون بگین💜

| مشاهده متن کامل بحث + 532 بازدید | 107 پست

من در صلحم با همه و با خودم.

نظام فکری خاص خودم را دارم و به دیگران کار ندارم

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
بله که خوب حساب میشن! معلومه فقط توجهتون به اون ویژگی بدا بوده که به خوبی خودتون شک دارین

نه اتفاقا همیشه مثبت فک میکنم ولی اینارو چون زیادی هستن مانع پیشرفتم شدن...مثلا کاری رو انجام نمیدادم از بس میگفتم خب هر موقع شروع کنم میتونم

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

هنرمند 😎از دوختنی تا موسیقی 

خوشجل موجل

خوشسلیقه

صدامم قشنگه

ولی کم رویی بودنم همه چیو بهم میزنه😔

ب مادر بزرگم گفتم:تاحالا بابا بزرگ برات گل گرفته          گفت :تمام پیراهن های ک برام خریده گلدار بودن    ب همین سادگی مثبت فکر کنیم    با دلهای پاکتون برای کسایی ک بخاطر جهاز و خونه هنوز نرفتن خونشون دعا کنین و صلوات بفرستین
1432
بسیااار مسئولیت پذیر خلاق پر انرڑی دوستی که میشه روش حساب کرد  همسری وفادار و همراه مادری ...

پس حسابی یه پارچه خانمین😇😇😇

حس میکنم آشپزیتونم حرف نداره😁

هنرمند 😎از دوختنی تا موسیقی  خوشجل موجل خوشسلیقه صدامم قشنگه ولی کم رویی بودنم همه چیو بهم ...

این همه ویژگی خوب گفتی گفتی آخرش ....😁

نکن خواهر من نکن

99.9999% وجودت پر از نکته مثبته بیخیال بقیه چیزا😉

1394
1396
این همه ویژگی خوب گفتی گفتی آخرش ....😁 نکن خواهر من نکن 99.9999% وجودت پر از نکته مثبته بیخیال بق ...

😆😆فدات عزیزم

اخه باید یه فکری به حال این اخلاقم که اجتماعی نیستم بکنم خیلیم سعی میکنم ولی بازم بهم میگن مظلومی فلانی😠😠😠😠😤😤😤😤😤

ب مادر بزرگم گفتم:تاحالا بابا بزرگ برات گل گرفته          گفت :تمام پیراهن های ک برام خریده گلدار بودن    ب همین سادگی مثبت فکر کنیم    با دلهای پاکتون برای کسایی ک بخاطر جهاز و خونه هنوز نرفتن خونشون دعا کنین و صلوات بفرستین

من خیلی صبورم ، همیشه خونم تمیزه😌

خیلی هم خوشبینم😅😅

همه چیز و که نباید،آدم حل کنه...      یه چیزایی رو باید بزاری خدا حل کنه...        همیشه که نباید جواب همه رو بدی ...      یه چیزایی رو باید بزاری خدا جواب بده...              خدا جونم میدونم منو میبینی💋💋💋💕
1331