1428
1363
عنوان

به جای عیب گذاشتن روی خودتون از ویژگی های+تون بگین💜

| مشاهده متن کامل بحث + 532 بازدید | 107 پست
هر کسی رو دیدم که بی قید و بند و بی عاطفه بودن،واقعا خوشبخت شدن،فقط به خودشون فکر کردن نه خانواده ،ن ...

این ادما خسیسن

خسیس محبت

خسیس ادمیت

خسیس پول 

ب مادر بزرگم گفتم:تاحالا بابا بزرگ برات گل گرفته          گفت :تمام پیراهن های ک برام خریده گلدار بودن    ب همین سادگی مثبت فکر کنیم    با دلهای پاکتون برای کسایی ک بخاطر جهاز و خونه هنوز نرفتن خونشون دعا کنین و صلوات بفرستین
اصلا فوضول نیستم و پشت سر کسی حرف نمیزنم

یکی از بهترین ویژگی هایی که یه خانوم داره همینه بدونه در شانش نیست پشت سر کسی حرف بزنه💪

خیلییی کار سختیه دمت گرم😅💕😍

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

باید اینطور بشم.حرص وجوش زندگی دیگران رونزنم.کاش میتونستم.

منم ناراحتی همه ناراحتم میکنه،جوری که از زندگی خودم می مونم،و جون و اعصاب نمی مونه واسه خودم،از همه چیم میزنم برا کسی که مشکل داره و میشناسمش،البته بگم خیلی شانس میارم خیلی جاها که مطمعنم از دعاهای بقیه اس،اما خب خوب نیس عاطفه زیاد

1401
خوشبختن خوشبخت. همه هم دوستشون دارن

اتفاقا خیلی نچسبن و حال بهم زن،متکبر و مغرورن،و تنها چیزی که به مردم میدن یه لبخند مصنوعیه،هیچ کس دوستشون نداره،اما انقدر پاچه ورمالیدن ،کسی هم جرأت نمیکنه چیزی بهشون بگه

1394
خوشبختن خوشبخت. همه هم دوستشون دارن

دوست داشتنشون به خاطر حس شاخ بودن و پولشونه بخاطر اینکه فکر میکنن با کلاسن 

ب مادر بزرگم گفتم:تاحالا بابا بزرگ برات گل گرفته          گفت :تمام پیراهن های ک برام خریده گلدار بودن    ب همین سادگی مثبت فکر کنیم    با دلهای پاکتون برای کسایی ک بخاطر جهاز و خونه هنوز نرفتن خونشون دعا کنین و صلوات بفرستین
1427
غیر حسود،غیر فضول،عصبی تا حدودی،بسیار مهربون جانی و مالی که این اخلاق خودمم نابود کرده،بسیار دلسوز،ت ...

دلیل هدفای بزرگت شناخت خوبیه که به خودت داری عزیزم😇

همچین شخصیت جیگری جذب شدنم داااره😍

1364