1421
1389

سلام به همه اهالی نی نی سایت🌹🌹🌹

انشالله همیشه حالتون گل و بلبل باشه دوستان💕

🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥

بیاین به هم لطف کنیم و به جای ایراد گذاشتن و کاهش اعتماد به نفسمون به خودمون نشون بدیم نقاط مثبتمون خیلیییی بیشتر از اون چیزیه که فکر میکنیم😉🌝

از ویژگی ها و یا کارهای مثبتی که انجام داد بگید💖

🍀🌼هم از خانوما و هم آقایون خواهشمندم حتما شرکت کنن🌼🍀

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436

دلسوزم... از نازاحتی بقیه ناراحت میشم

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  اِنْ أَدْخَلْتَنِی النَّارَأَعْلَمْتُ أَهْلَهَا أَنِّی أُحِبُّكَ اگر در آتشم اندازی به اهالی آنجا خواهم گفت که دوستت دارم ...  تیکر بارداری نیست تیکرواس حاجتمه تروخدا دعاکنید تا قبل از تیکر به خواسته ام بریم⁦❤️⁩صلوات⁦❤️⁩

ویژگیم اینه که نمیزارم کسی برام پررویی کنه میشورم میزارمش کنار و خیلی ام راضی ام 😊

اگه مخالف کامنت منی ریپلای نکن تا نشورمت من اصلا بها نمیدم بهت عقده های زندگیتو سر من خالی کنی پس  ساکت رد شو برو من خودمم بی اعصاب ترینم
1444
1418
نمیدونم تعریف کردن از خود خوبه یا نه  ولی خب تقریبا اکثر اطرافیانم بهم میگن ب دردل های بقیه خوب ...

تعریف کردن وقتیه که بی مورد شروع به گفتن نقاط مثبت کنیم

ولی این تاپیک هدفش اینه به جای توجه به ویژگی های منفیمون یاد خودمون بیاریم که چقدددد ویژگی مثبت داریم💜

بنفشی دیگه!!! قرار شد انرژی منفی درکار نباشه!!!! خیلیم خوبه که قلب مهربونی داری😊💖

اخه سواستفاده میشه از این اخلاقم

یه ویژگی های خوبم که فکر‌میکنم‌موهبت خداییه که فقط به من‌داده تو اقوام اینه که دشمنم گیر بیفته جایی یا کارش بهم‌گیر کنه با دل و‌جون براش کار انجام میدم

همه به آرزوهاشون جامه عمل میپوشونن،من حتی نتونستم یه شورت پاش کنم!  همینجور‌ داره کو*ن لخت میچرخه😒🦵🏻😕

شیطون وروجک خوش قلب مهربون شجاع  با پشتکار خانوم‌گلم😋😂😍😍😉

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
زیادی مثبت فک میکنم....بیخیال و آسون گیرم....نمیدونم اینا خوب حساب بشن

بله که خوب حساب میشن!

معلومه فقط توجهتون به اون ویژگی بدا بوده که به خوبی خودتون شک دارین

1437