2703
2553
عنوان

بازهم بارداري و حساسيت به همسرم

313 بازدید | 51 پست

سلام دوستاي خوبم

من باردارم و احساس ميكنم وقتي باردار ميشم خيلي حساس ميشم بخصوص روي رفتار همسرم خيلي زجر ميكشم!!!! مثلا همين ديشب با همسرم رفتيم بيرون واسم كلي چيز ميز و خوردني و چيزاييكه دوست داشتم خريد بعدش شمام گرفتيم داروهامو گرفتيم و كلا من توو زون توجه اش هستم خدايي كم نميزاره خودش نيست خداش هست! و داتا نرد بسيار نجيبيه چشم پاكه تا اينكه نزديك خونمون كه داشتيم ميشديم پشت چراغ خطر ..

چراغ خطر؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

يهو يه خانم زيبا و خندان پشت يه ماشين اخرين مدل(مازاراتي) با يه رنگ خاص نشسته بود و داشت از كنار ما سر پيچ رد ميشد كه منو هم جلب خودش كرد اخه ماشينش خيلي زيبا و گرون قيمت ضمن اينكه رنگ خاصي هم داشت يهو رد كه شد شوهرم از اينه بغل پست باز ماشن رو نگاه كرد اولين بار بود ..

2714

من هم حسسسساس يهو قلبم هوري ريخت گفتم اين چه ماشيني بوددددد اونم خيلي اروم جواب داد نازاراتي بود

گفتم عجب رنگي داشت ماشينه گفت اره نوك مدادي بود!

من داشتم ميتركيدم همش فكر ميكردم كه شوهرم بيشتر جلب خنده و قيافه خانومه شده اخه خانومه خيلي شوهرمو نگاه كرد

(قيافه همسرم خوبه)

2706