1147
1254
عنوان

کسی تنگی واژن انجام داده؟

1328 بازدید | 92 پست

سلام

میخوام بدونم بعدش موقع رابطه درد داشتید؟اگه داشتید تا چند وقت بعدش خوب شدید

خدایا خودت مواظب فرشته کوچولوم باش........اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

من نکردم نمیدونم ولی خب فکر کنم به سایزش عادت کنه درد داره

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

1279

چیز کاملا بیخودیه فقط تبلیغ میشه چون باید هزینه بدی. بعد از شش ماه کاملا عین قبل میشه.

عضلات واژن باید قوی بشن. عمل تنگی فقط ی ساسون گرفتن هست مثل وقتی لباست رو تنگ میکنی. اما اگه اندازه ات نباشه بازم پاره و گشاد میشه لباست.

پیشنهاد میدم نرمش کیگل رو انجام بدین.

از مازو استفاده کنین

یا ماریانا

8
چیز کاملا بیخودیه فقط تبلیغ میشه چون باید هزینه بدی. بعد از شش ماه کاملا عین قبل میشه. عضلات واژن ب ...

نه اصلا اصلا حرفتون منطقی و علمی نیست 

افراد به اندازه کمبودهایشان دیگران را آزار میدهند
1257
چیز کاملا بیخودیه فقط تبلیغ میشه چون باید هزینه بدی. بعد از شش ماه کاملا عین قبل میشه. عضلات واژن ب ...

من حرفتونو قبول ندارم

خدایا خودت مواظب فرشته کوچولوم باش........اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
1252