2726
عنوان

خانوما خونه مادرشوهرتون میرید چقد کار میکنین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 845 بازدید | 91 پست
عروس کوچیکتون دقیقا مث منه..خدایی چه حسی بهش دارین؟؟؟میخوام ببینم خواهرای شوهرم بمن بچه دیدی نگاه‌می ...

عاشقشیم همه فامیل وحشتناک دوسش دارن . پدر خدابیامرزم زمانی که عقد بودن نصف شب میرفت از خونه باباش میاوردش پیش خودمون دلش خیلی براش تنگ میشد از بس ماهه .برکت زندگیمونه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخی  شما هم میری خونه زن داداشت کار میکنی؟

اره دیگه تا قبل از اینکه مهموناش بیان کمک میدم بعد میام خونه . نهار و شامم چون شاغله مامانم براش درست میکنه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
خداروشکر ..مطمین باش خوبی از هردو طرفه عزیزم

نظر لطفته عزیزم 💞💞💞

من توی خونه ی مادر خودم مثل کوزت میمونم هر چی کار هست جوجه باید انجام بده( چون از همه کوچیکتر بهم میگن جوجه) 

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖

اون اوایل که میرفتم اونا سفره رو پهن میکردن من جمعش میکردم مرتب میکردم الان ۳تا عروس دیگه هم آورده مگه مجبورم😏میشینم دستور میدم😁

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨

من ده ساله خونه مادرشوهر گرامی نرفتم😂😂😂 قبلا هم ک میرفتم سعی میکردم کمک کنم مثلا ظرف شستن و چایی دم کردن اینا ولی دیدم خییییییلی پررو تشریف دارن کلا قطع رابطه کردم که حسابی جلو فامیل سبک شن

بنظرم مادرشوهرم مقل مادر خودته من اولا ک اصلا کار نمیکردم در حد سفره جمع کردن و  یکی دوبار ظرف شستن بود ولی خب الان نه اشپزی هم میکنم کمکشم میکنم هیچ اشکالی نداره زشته عین مهمون بشینی زنی ک جای مادرته پاشه جلو تو خم و راست شه 

من سفره رو کمکشون میچینم و جمع میکنم.و ظرفها هم با خواهر شوهرم میشوریم همین..... راستی اگه بچم جایی رو اشغال بریزه و بهم بریزه هم جارو میزنم. اگه مهمون زیادداشته باشند می رم کمکش تو آشپزی ولی عوضش دیگه ظرف نمیشورم .... 

لطف کنید یه صلوات مهمونم کنید😍😍😍😍😍😍😍... یه جوری زندگی کنید که خدا عاشقتون بشه..... 

من اوایل ظرف میشستم

حالا هر چند نفر بودیم

انگار وظیفم بود

یبار که مادرشوهرم قشنگ پیش دختراش گفت پاشو ظرفارو بشور

ولی دیگه دست نمیزنم به ظرفا

الانم ک باردارم کلا کار نمیکنم

گربه صفتن

2706