2733
2734
عنوان

خانوما خونه مادرشوهرتون میرید چقد کار میکنین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 845 بازدید | 91 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه بیشتر از نصف روز خونشون میمونی ممکنه ازت انتظارات دیگه ای هم بره 

من عقد بودم هیچ وقت صبح تا شب یا یک روز و چند روز نمیموندم ، هر بار یه وعده غذایی یا ناهار یا شام و فقط هم در حد سفره پهن کردن و شستن ظرف 

الانم هفته ای یکبار میرم و اونم در حد سفره پهن کردن و جمع کردن و شستن ظروف 

2731

من کلا توی این ده سال یه بار رفتم سه روز موندم خیلی هم کار کردم خاکبرسرم حالیم نبود بتمرگم سر جام تکون نخووورم والا 

دیگه پاااامو نزاشتم 

انقدر که مورد لطف و عنایت واقع شدم 😂

اونا میان سالی یکی دو بار یه ماه میمونن خونمون چالوسه ... ولی ما نمیریم هرگز پامو نمیزارم ..خیلی تو دلم مونده اون سه روز بدترین بود برام 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
عروس کوچکمون به حدی کار میکنه که تا قبل از اینکه بیاد همه کارا رو انجام میدم که دو دقیقیه بشینه باز ...

عروس کوچیکتون دقیقا مث منه..خدایی چه حسی بهش دارین؟؟؟میخوام ببینم خواهرای شوهرم بمن بچه دیدی نگاه‌میکنن..؟؟؟یک عدد کوزت بیچاره یا ب دیده احترام

ظرف 

پهن و جمع وردن سفره 

حارو 

بعد جاریام میگن کار نمیکنی 

تاپیک قبلیمو بخونید

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
2738
عروس کوچکمون به حدی کار میکنه که تا قبل از اینکه بیاد همه کارا رو انجام میدم که دو دقیقیه بشینه باز ...

اخی 

شما هم میری خونه زن داداشت کار میکنی؟

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

ظرفشور میشویم و سفره رو پهن می کنم و جمع میکنم البته اگر خواهر شوهرم با دخترش بذارن

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖
ظرفشور میشویم و سفره رو پهن می کنم و جمع میکنم البته اگر خواهر شوهرم با دخترش بذارن

عروس خودمونیم این‌جوریه معمولا من نمیذارم کار بکنه

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖
2706