1147
1273
عنوان

خانوما خونه مادرشوهرتون میرید چقد کار میکنین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 833 بازدید | 91 پست
ظرفشور میشویم و سفره رو پهن می کنم و جمع میکنم البته اگر خواهر شوهرم با دخترش بذارن

عروس خودمونیم این‌جوریه معمولا من نمیذارم کار بکنه

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوشا صبری که پایانش تو باشی   

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

من از اول مثل کلفت تو خونشون کار کردم الان به شدت پشیمونم چون توقع همه رو بردم بالا حتی یه روز روزه بودم اونا مهمون داشتن گفتم بیا برامون قرمه سبزی درست کن😕😕

نرم افزار spss تحلیل اماری👩
1279
عروس کوچیکتون دقیقا مث منه..خدایی چه حسی بهش دارین؟؟؟میخوام ببینم خواهرای شوهرم بمن بچه دیدی نگاه‌می ...

عاشقشیم همه فامیل وحشتناک دوسش دارن . پدر خدابیامرزم زمانی که عقد بودن نصف شب میرفت از خونه باباش میاوردش پیش خودمون دلش خیلی براش تنگ میشد از بس ماهه .برکت زندگیمونه

السَّلامُ عَلَيْكَ يَا أَبَا الْفَضْلِ الْعَبَّاسَ ابْنَ أَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ ...
در حد کوزت کار میکنم دیگه

منمممممممم😩😩😩😩

خدایا اغوشت راامشب بمن می دهی  برای گفتن چیزی ندارم ...می شود من بغض کنم  تو بگویی مگر خدایت نباشد که این گونه بغض کنی ..ومن اهسته گریه کنم..می شود من بگویم خدایا ..تو بگویی جان دلم ...  می شود بیایی تمنا می کنم ..گله دارم ...از کی    از چه  نمی دانم .................................
عاشقشیم همه فامیل وحشتناک دوسش دارن . پدر خدابیامرزم زمانی که عقد بودن نصف شب میرفت از خونه باباش می ...

خداروشکر ..مطمین باش خوبی از هردو طرفه عزیزم

خدایا اغوشت راامشب بمن می دهی  برای گفتن چیزی ندارم ...می شود من بغض کنم  تو بگویی مگر خدایت نباشد که این گونه بغض کنی ..ومن اهسته گریه کنم..می شود من بگویم خدایا ..تو بگویی جان دلم ...  می شود بیایی تمنا می کنم ..گله دارم ...از کی    از چه  نمی دانم .................................
1274
اخی  شما هم میری خونه زن داداشت کار میکنی؟

اره دیگه تا قبل از اینکه مهموناش بیان کمک میدم بعد میام خونه . نهار و شامم چون شاغله مامانم براش درست میکنه

السَّلامُ عَلَيْكَ يَا أَبَا الْفَضْلِ الْعَبَّاسَ ابْنَ أَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ ...

من توی خونه ی مادر خودم مثل کوزت میمونم هر چی کار هست جوجه باید انجام بده( چون از همه کوچیکتر بهم میگن جوجه) 

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوشا صبری که پایانش تو باشی   

اون اوایل که میرفتم اونا سفره رو پهن میکردن من جمعش میکردم مرتب میکردم الان ۳تا عروس دیگه هم آورده مگه مجبورم😏میشینم دستور میدم😁

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایاشکرت🌸😍پسر گلم منتظرتیم👶😍😍

من ده ساله خونه مادرشوهر گرامی نرفتم😂😂😂 قبلا هم ک میرفتم سعی میکردم کمک کنم مثلا ظرف شستن و چایی دم کردن اینا ولی دیدم خییییییلی پررو تشریف دارن کلا قطع رابطه کردم که حسابی جلو فامیل سبک شن

1226

بنظرم مادرشوهرم مقل مادر خودته من اولا ک اصلا کار نمیکردم در حد سفره جمع کردن و  یکی دوبار ظرف شستن بود ولی خب الان نه اشپزی هم میکنم کمکشم میکنم هیچ اشکالی نداره زشته عین مهمون بشینی زنی ک جای مادرته پاشه جلو تو خم و راست شه 

من سفره رو کمکشون میچینم و جمع میکنم.و ظرفها هم با خواهر شوهرم میشوریم همین..... راستی اگه بچم جایی رو اشغال بریزه و بهم بریزه هم جارو میزنم. اگه مهمون زیادداشته باشند می رم کمکش تو آشپزی ولی عوضش دیگه ظرف نمیشورم .... 

میشه لطف کنید برام یه صلوات بفرستید......

کمک توآشپزی _کمک توشستن ظرف والسلام.به تنهایی انجام نمیدم همراهی میکنم

خاطرمان باشدشایدسالهابعددرگذرجاده هابی تفاوت ازکنارهم بگذریم وبگوییم آن غریبه چقدرشبیه خاطراتم بود(آخرین پیامک داداش عزیزم)😢😢

من اوایل ظرف میشستم

حالا هر چند نفر بودیم

انگار وظیفم بود

یبار که مادرشوهرم قشنگ پیش دختراش گفت پاشو ظرفارو بشور

ولی دیگه دست نمیزنم به ظرفا

الانم ک باردارم کلا کار نمیکنم

گربه صفتن

1220