1147
1267

پخت وپز و ظرف شستن وجارو وکارخونه کلا انجام میدید؟؟؟من عقدهستم شوهرم انتظارداره همش ظرفارو من بشورم...منم اکثر مواقع میشورم.تازگیا میگه آشپزی هم باید بکنی😕😕

دری ک خدا باز کنه هیچکس نمیتونه ببنده

فقط در حد ظرف شستن همین

دلم خیلی گرفته از نداشتنت از نیامدنت . خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم زار میزنم .خدایا امتحانت خیلی سخته ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی .خدایا خسته شدم از حرف مردم از ترحم مردم از اسم نازایی و ناباروری و محروم از داشتن فرزند خسته ام از بیمارستان ناباروری از دکترا و نا امید کردنها خدایا دیگه نه نایی مونده نه پولی برامون خدایا دلم سخت معجزه میخواهد معجزه ای در حد خدا بودنت 😳😔

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1258

ببین ازالان هرجوری عادت بشی تا آخر اونطوری ازت انتظاردارن اگه آدمای خوبین قدرشناسن کمک کن ولی نه اصلا دس به سیاه وسفید نزن شوهرتم عادت میکنه

🕊پــروازکن،آنــگونه ڪـه میخواهے 🕊

من‌همه‌کاررررر😕😕😕😕😕😕😕

خدایا اغوشت راامشب بمن می دهی  برای گفتن چیزی ندارم ...می شود من بغض کنم  تو بگویی مگر خدایت نباشد که این گونه بغض کنی ..ومن اهسته گریه کنم..می شود من بگویم خدایا ..تو بگویی جان دلم ...  می شود بیایی تمنا می کنم ..گله دارم ...از کی    از چه  نمی دانم .................................
1274
1226

کار کن  ولی درحد پادویی😂😂😂

مسئولیت کاری رو بعهده نگیر

خودِ امام حسینم شب عاشورا گفت هرکی میخواد بره بره  دو دقیقه برقای مملکتو خاموش کنید،مرزا رو باز کنید،بذارید انسانهای آزاده بمونن ما بریم گم شیم      

من ببینم مادر شوهرم خیلی کار داره و بنده خدا اذیت میشه کمکش میکنم غذاهم یبار ماکارونی درست کردم بیشتر وقتا تو جمع کردن سفره کمک میکنم بعضی وقتام ظرف میشورم حال داشته باشم

کاربرقدیمی ام کاربری دوممه
1241