2733
2734
عنوان

کسایی که نی نی دختر دارن بیان

205 بازدید | 17 پست
دختر دار ها..

نی نیم ۲ ماهشه من باید موقع شستن دخترم واژنش هم بشورم؟ اون لا معمولا سفیده..نمیدونم پماد زینک هست یا ترشحه چیه

میترسمم دست بزنم

برای منم سواله 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانم بچه که هیچ تو شستن خودتون هم نباید وسواس نشون بدین.خیلی از دلایل وسواس خانم ها شستشوی غیر معموله واژنه اینه تا اون داخلم میشورن.شستشو باید خیلی سطحی و معمولی باشه

خدایا از رحمتت نا امید نیستم
2728

پماده گلم ولم باید بشوریش با شامپو بچه و پنبه خیس موقع حمام دادنش خیییلی آروم‌تمیزش کن

یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه
2738

نه ترشح سفید دارن،مگه پماد رو میزنن اون تو،دختر منم داره،مثل خودمون که داریم اما ما مرتب میشوریم،مامانم اوایل میگفت زیاد دستش نزن با دستمال مرطوب باز میکردم تمیز میکردم الان که چهار ماهشه میشورم چون میمونه به میده

2706