2726
عنوان

کمککک ختنه و چسبندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 960 بازدید | 22 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه عزیزم چیزی نیست از اول باید هی پماد میزدی تا نچسبه حالا هم هی چرب کن زیادم حساس نشو یه سری چسبندگ ...

عزیزم ینی با بزرگتر شدنش اون پوست چسبیده به سر التش کم کم جدا شد ازش.؟من امروز پسرمو بردم پیش دکتر جراح با دست پوستو کشید حدا کرد الان 8 ماهشه 2ماه ونیم ختنه شد ولی از اولشم انگار پوست رو اورده بود رو کلاهک بخیه کرده بود امروزیه  دکتردیگه بردم  پوستو داد عقب فرم اون قسمت واسه اولین بار دیدم مرتبه .جاش قرمز و ملتهبه ینی اگه من مدام چرب کنم بزرگتر بشه خوب میشه نمیچسبه دیگه ؟  خدا نگذره از دکترایی که تبحر ندارن.

نگرانی برای چه ؟شاید هرگز پیش نیاید
2728
نه عزیزم چیزی نیست از اول باید هی پماد میزدی تا نچسبه حالا هم هی چرب کن زیادم حساس نشو یه سری چسبندگ ...

عزيزم يني شكا پسرتون از نوزادي تا ٥سالگي چسبندگي داشت؟ مشكلي پيدا نميشه ؟ بعد خودش خوب ميشه؟

♥️♥️♥️
عزيزم يني شكا پسرتون از نوزادي تا ٥سالگي چسبندگي داشت؟ مشكلي پيدا نميشه ؟ بعد خودش خوب ميشه؟

سلام عزیزم بله چسبندگیش خود به خود خوب شد البته من به دکتر نشون دادم خود دکتر گفت به مرور زمان خوب میشه شاید به شدت و مقدارش هم ربط داره 

سلام عزیزم بله چسبندگیش خود به خود خوب شد البته من به دکتر نشون دادم خود دکتر گفت به مرور زمان خوب م ...

واي دورت بگردم ك جوابمو دادي عكسشو بفرستم ميتوني نظر بدي 

واس پسرشماهم همينطوري بود يا ن 

♥️♥️♥️