2726
عنوان

کمککک ختنه و چسبندگی

960 بازدید | 22 پست

بچه ها خیلی ناراحتم الان پسرمو بردم دکتری که ختنه کرده بودش بعد یک ماه و نیم سر آلتش تو مونده بود با دست فشار داد اومد بیرون بچم کلی گریه کرد گفت هرسری فشار بده بیاد بیرون و پماد بزن 

کسی تاحالا اینطوری شده پسرش بعد ختنه؟ خیلی نگرانم نکنه نیاد بیرون  کثافت این دکترای نفهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

معمولا بعد اینکه پانسمان افتاد باید مدام پوست باقی مانده رو عقب بدی پماد بزنی که چسبندگی نگیره البته پسر من سنتی بود اینکار و میکردم روش های دیگه رو نمیدونم

با خدا باش و پادشاهی کن بی خدا باش و هر چه خواهی کن 😉

نه عزیزم چیزی نیست از اول باید هی پماد میزدی تا نچسبه حالا هم هی چرب کن زیادم حساس نشو یه سری چسبندگی ها با گذز زمان بزرگ شدن بچه خودش خوب میشه از پسر منم چسبیده بود بردم دکتر گفت الان میتونم با دستم پوستو آزاد کردم ولی یه کم بچه اذیت میشه بزار بزرگتر که شد خوب میشه الان پسرم ۵ سالشه خداروشکر خوبه مشکلی نیست 

سر آلت ینی کلاهکش داخل بود و وسطش هی جمع میشد تو

بچه برادرم سر آلتش یه جوریه

خیلی کوچیکه فوقش دیدم بزرگ شده اندازه یه بند انگشت هم نبوده

من کلاهک ندیدم 🤔

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
بچه برادرم سر آلتش یه جوریه خیلی کوچیکه فوقش دیدم بزرگ شده اندازه یه بند انگشت هم نبوده من کلاهک ن ...

شاید اونم همین مشکل داره پسر من الان که دکتر فشار داد تازه کلاهکش بیرون اومد شمام به دکتر نشون بده شاید همینطور شده

2706