1428
1389
عنوان

کمککک ختنه و چسبندگی

128 بازدید | 18 پست

بچه ها خیلی ناراحتم الان پسرمو بردم دکتری که ختنه کرده بودش بعد یک ماه و نیم سر آلتش تو مونده بود با دست فشار داد اومد بیرون بچم کلی گریه کرد گفت هرسری فشار بده بیاد بیرون و پماد بزن 

کسی تاحالا اینطوری شده پسرش بعد ختنه؟ خیلی نگرانم نکنه نیاد بیرون  کثافت این دکترای نفهم

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

1432

چطوری میفهمین چسبندگیه

یعنی کوچیک بودن نشونه چسبندگیه؟

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر آرزومه😔😔😔😔   میشه واسه برآورده شدن آرزوم صلوات بفرستی       خدایا شکرت 😘😘😍😍امروز سه قدم به آرزوم نزدیکتر شدم     .    ممنون به خاطر صلواتهاتتون نی‌نی سایتی‌های گلم😙😙😙😙                                         این نیز بگذرد ...   لالا کن دختر زیبای شبنم ،لالا کن روی زانوی شقایق،بخواب تا رنگ بی مهری نبینی تو بیداریه که تلخ حقایق، تو مثل التماس من میمونی که یک شب روی شونه هاش چکیدم،سرم گرم نوازش های اون بود که خوابم برد و کوچش را ندیدم،حالا من موندم و یه کنج خلوت که از سقفش غریبی چکه کرده،تلاتم های امواج جدایی زده کاشونمو صد تکه کرده، دلم میخواست پس از اون خواب شیرین،دیگه چشمم به دنیا وا نمیشد،میون قلب متروکم نشونی دیگه از خاطرت پیدا نمیشد،صدام غمگینه از بس گریه کردم ازم هیچ اسم و هیچ آوازه ای نیست نمیپرسه کسی هی درچه حالی،خبر از آشنای تازه ای نیست   ( به پروانه صفت ها گفته بودم که شمعم میل خاموشی من نیست، ) پرنده رو درختم آشیون کن،حالا وقت فراموشی من نیست،تو مثل التماس من میمونی که یک شب روی شونه هاش چکیدم،سرم گرم نوازش های اون بود که خوابم برد کوچش را ندیدم

معمولا بعد اینکه پانسمان افتاد باید مدام پوست باقی مانده رو عقب بدی پماد بزنی که چسبندگی نگیره البته پسر من سنتی بود اینکار و میکردم روش های دیگه رو نمیدونم

با خدا باش و پادشاهی کن بی خدا باش و هر چه خواهی کن 😉

نه عزیزم چیزی نیست از اول باید هی پماد میزدی تا نچسبه حالا هم هی چرب کن زیادم حساس نشو یه سری چسبندگی ها با گذز زمان بزرگ شدن بچه خودش خوب میشه از پسر منم چسبیده بود بردم دکتر گفت الان میتونم با دستم پوستو آزاد کردم ولی یه کم بچه اذیت میشه بزار بزرگتر که شد خوب میشه الان پسرم ۵ سالشه خداروشکر خوبه مشکلی نیست 

1394
سر آلت ینی کلاهکش داخل بود و وسطش هی جمع میشد تو

بچه برادرم سر آلتش یه جوریه

خیلی کوچیکه فوقش دیدم بزرگ شده اندازه یه بند انگشت هم نبوده

من کلاهک ندیدم 🤔

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر آرزومه😔😔😔😔   میشه واسه برآورده شدن آرزوم صلوات بفرستی       خدایا شکرت 😘😘😍😍امروز سه قدم به آرزوم نزدیکتر شدم     .    ممنون به خاطر صلواتهاتتون نی‌نی سایتی‌های گلم😙😙😙😙                                         این نیز بگذرد ...   لالا کن دختر زیبای شبنم ،لالا کن روی زانوی شقایق،بخواب تا رنگ بی مهری نبینی تو بیداریه که تلخ حقایق، تو مثل التماس من میمونی که یک شب روی شونه هاش چکیدم،سرم گرم نوازش های اون بود که خوابم برد و کوچش را ندیدم،حالا من موندم و یه کنج خلوت که از سقفش غریبی چکه کرده،تلاتم های امواج جدایی زده کاشونمو صد تکه کرده، دلم میخواست پس از اون خواب شیرین،دیگه چشمم به دنیا وا نمیشد،میون قلب متروکم نشونی دیگه از خاطرت پیدا نمیشد،صدام غمگینه از بس گریه کردم ازم هیچ اسم و هیچ آوازه ای نیست نمیپرسه کسی هی درچه حالی،خبر از آشنای تازه ای نیست   ( به پروانه صفت ها گفته بودم که شمعم میل خاموشی من نیست، ) پرنده رو درختم آشیون کن،حالا وقت فراموشی من نیست،تو مثل التماس من میمونی که یک شب روی شونه هاش چکیدم،سرم گرم نوازش های اون بود که خوابم برد کوچش را ندیدم
بچه برادرم سر آلتش یه جوریه خیلی کوچیکه فوقش دیدم بزرگ شده اندازه یه بند انگشت هم نبوده من کلاهک ن ...

شاید اونم همین مشکل داره پسر من الان که دکتر فشار داد تازه کلاهکش بیرون اومد شمام به دکتر نشون بده شاید همینطور شده

1396
نه عزیزم چیزی نیست از اول باید هی پماد میزدی تا نچسبه حالا هم هی چرب کن زیادم حساس نشو یه سری چسبندگ ...

عزیزم ینی با بزرگتر شدنش اون پوست چسبیده به سر التش کم کم جدا شد ازش.؟من امروز پسرمو بردم پیش دکتر جراح با دست پوستو کشید حدا کرد الان 8 ماهشه 2ماه ونیم ختنه شد ولی از اولشم انگار پوست رو اورده بود رو کلاهک بخیه کرده بود امروزیه  دکتردیگه بردم  پوستو داد عقب فرم اون قسمت واسه اولین بار دیدم مرتبه .جاش قرمز و ملتهبه ینی اگه من مدام چرب کنم بزرگتر بشه خوب میشه نمیچسبه دیگه ؟  خدا نگذره از دکترایی که تبحر ندارن.

خدایا نعمت سلامتیت رو واسه همه ازت می خوام