2726

سلام

یه دقیقه همه لطفا متنو بخونن حتی خانومای خانه دار و کسایی ک نینی های ناز دارن یا منتظر نینی ان 

کنکوریا میدونن ک طرح تعویق کنکور رفت مجلس اما خب به لطف مافیا و باج دادنشون به نماینده ها مخالفت کردن 

اما سهمیه نابود میکنه عادی هارو 

در نتیجه دانشجوها ناامید از بخش جمهوری وارد بخش اسلامی شدن و از امام جمعه ها و رهبری و رئیس جمهور کمک خواستن و اونام تقریبا دارن همکاری میکنن و خداروشکر اینجا مافیا کاری از دستش برنمیاد و نمیتونه با باج دادن آینده کنکوریا رو خبر کنه 

فقط این خواهشو ازتون دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلیل درخواست تعویق چیه ؟

سیل

میخوان به سیل زده ها سهمیه بدن و بشه یه راه چاقاق واسه ورود بچه های خودشون به دانشگاه بصورت ترو تمیز

با سهمیه عادی ها داغون میشن

اگ هم کاری نباشه سیل زده ها داغون میشن

واس همین خود سیل زده ها درخواست تعویق کردن

کلیپشونم اینستا هست

2728
سیل میخوان به سیل زده ها سهمیه بدن و بشه یه راه چاقاق واسه ورود بچه های خودشون به دانشگاه بصورت ترو ...

اهان .فرستادم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
سلام عزیزم چی شد یه کوچولو توضیح می‌دی؟ گفتی می‌خواین کنکور رو به تعویق بندازین ولی دلیلش چیه؟ ربطش ...

اگ بالا کامل میگفتم کسی نمیخوند واس همین خلاصه کردمش 

پارسال واس زلزله به چند شهرستان کوچیک سهمیه داده شد تا مثلا بهشون کمک بشه ک شرایط برابری با داوطلبای عادی داشته باشن اما متاسفانه این سهمیه شد بلای جون همه و آقازاده ها ازش استفاده کردن

الان سیل دامنه اش وسیعتره میخوان سهمیه بدن بهشون و اگ این اتفاق بیفته سهمیه مناطق واس کیک خوردن باید برن دانشگاه چون قبولی سختتر میشه 

سیل زده ها هم شرایط سختی دارن سیل فروردین اومد و اونارو از درس انداخت

واس همین درخواستشون تعویق کنکوره تا بتونن بخونن و جمع کنن درساشونو 

مجلس قرار بود موافقت کنه اما مافیایی مث قلم چی بهشون باج دادن و اونام مخالفت کردن 

الان تنها راه رهبری و رئیس جمهور هست ک برای رسیدن به اونام راهش بالا بودن درخواست هاس

هر سال سهمیه رو سهمیه اضافه میشه😤اگر این سهمه های لعنتی نبود شاید من الان دانشجوی پزشکی بودم تا این حد نا امید و افسرده و داغووون نبودم😭 من خیلی درسخون و با انگیزه بودم کنکور نابودم کرد😣😩😭

داری کجا میری آرامشم که صد جا بد در رفت آمارشم
هر سال سهمیه رو سهمیه اضافه میشه😤اگر این سهمه های لعنتی نبود شاید من الان دانشجوی پزشکی بودم تا این ...

هر سهمیه هم سه سال عمر داره بجز سهمیه های خاص ک همیشگی هستن مثل جانباز و...

نمیدونم کارنامه ها دیدی یا نه اوناییک با سهمیه 20% جانباز و ایثارگر پزشکی سراسری میارن جمع درصدای همه ی درساشون به 50 هم نمیرسه

هر سهمیه هم سه سال عمر داره بجز سهمیه های خاص ک همیشگی هستن مثل جانباز و... نمیدونم کارنامه ها دیدی ...

منه بدبخت پارسال همه ی زندگیم‌ گذاشتم پای درس رسما خودمو کشتم به یه سری دلایل کنکورم خوب نبود و رتبم چهار هزار شد همه ی زندگیم به هم ریخت😣 اونوقت آخرین نفری که پزشکی قبول شده رتبه بدون سهمیش بیشتر از ده برار رتبه ی من بوده خدایاااااا😩

داری کجا میری آرامشم که صد جا بد در رفت آمارشم
2706